Okt 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Druga tekma slovenskega pokala v Brestanici

admin | Ned, 14.06.2015

Po uvodni tekmi slovenskega pokala za mlajše kategorije v sprintu na mirnih vodah, ki jo je gostila Murska Sobota, so se mladi tekmovalci in tekmovalke le teden dni kasneje odpravili v Brestanico. Tako kot na prvi tekmi so tudi na drugi največ uspeha doživeli predstavniki KKK Orka, KKK Žusterna, KKK Čatež in KKK Bohinj.

Rezultati: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/REZULTATI_2.TEKMA_SLO_POKAL_2015_BRESTANICA__JVYW.pdf

 

REZULTATI:

C1 500m dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež

 

MK 520 500m cicibani

  1. Tomaž Drenik – Jan Irt KKK Čatež
  2. Tine Karlovič – Tom Timotej Pirš KKK Orka
  3. Andrej Korošec – Tine Langus KKK Žusterna

 

MK 420 500m cicibanke

  1. Urška Mustar KKK Bohinj
  2. Sara Šeničnjak KKK Bohinj
  3. Naja Pinterič KKK Čatež

 

K2  1000m dečki

  1. Maj Oštrbenk – Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Rudi Dujc – Miha Gorela KKK Orka
  3. Klemen Rajčič – Filip Toplikar KKK Žusterna

 

K1 1000m deklice

  1. Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Maša Račič KKK Krško
  3. Romina Mihalič KKK Orka

 

MK 520 1000m ml. dečki

  1. Taj Kevin Bizjak – Tilen Zorko KKK Krško
  2. Jakob Stojanovič – Luka Lubenšek KKK Čatež
  3. Jan Ptefič – Jan Marzi KKK Orka

 

MK 420 1000m ml. deklice

  1. Manca Mikelj KKK Bohinj
  2. Tjaša Mikelj KKK Bohinj
  3. Lea Volk KKK Čatež

 

K2 1000m mladinci

  1. Jurij Starman – Sebastijan Blažek KKK Žusterna
  2. Luka Drol – Tit Faletič KK Soške elektrarne
  3. Žiga Sardoč – David Franca KKK Žusterna

 

K1 1000m mladinke

  1. Ula Valentič KKK Žusterna
  2. Metka Volk Štefič KKK Žusterna
  3. Lea Prodan KKK Žusterna

 

MK 420 500m cicibani

  1. Tomaž Drenik KKK Čatež
  2. Andrej Korošec KKK Žusterna
  3. Tine Karlovič KKK Orka

 

MK 520 500m cicibanke

  1. Urška Mustar – Sara Šeničnjak KKK Bohinj
  2. Naja Pinterič – Vita Julija Les KKK Čatež
  3. Nina Sušin – Tina Kuselj KKK Krško

 

K1 1000m dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Miha Fartek KKK Bohinj
  3. Filip Toplikar KKK Žusterna

 

K2 1000m deklice

  1. Ajda Dujc – Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Romina Mihalič – Kristina Perič KKK Orka
  3. Maša Račič – Leja Sušin KKK Krško

 

MK 420 ml. dečki

  1. Taj Kevin Bizjak KKK Krško
  2. Jakob Stojanovič KKK Čatež
  3. Jan Štefič KKK Orka

 

K1 1000m mladinci

  1. Luka Drol KK Soške elektrarne
  2. David Franca KKK Žusterna
  3. Rok Štefič KKK Orka

K2 1000m mladinke

  1. Metka Mihalič – Valentina Kocjančič KKK Orka
  2. Brina Novak – Špela Kozar TIJM Prekmurje

 

MK 520 1000m ml. deklice

  1. Manca Mikelj – Tjaša Mikelj KKK Bohinj
  2. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež
  3. Lea Sušin – Nikolina Gramc KKK Krško


Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam