Apr 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

Državni naslovi razdeljeni mladim kajakašem

admin | Pet, 24.08.2018

Savske brzice so gostile kajakaški fesitval 'mladi upi', ki je prinesel tri tekme državnega prvenstva za mlajše kategorije, in sicer v klasičnem spustu na divjih vodah, v slalomu na divjih vodah in v sprintu na divjih vodah. Čestitke vsem sodelujočim, še posebej pa nosilcem kolajn. 

 

DP V KLASIČNEM SPUSTU NA DIVJIH VODAH ZA MLAJŠE KATEGORIJE

C1 St. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Asja Jug KK Soške elektrarne

3. Neja Velišček KK Soške elektrarne

 

K1 St. dečki

1. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

2. Žiga Zidar KKK Tacen

3. Simon Škof Ojeda KKK Krško

 

K1 St. deklice

1. Daša Grešak Brodarsko društvo Steklarna Hrastnik

2. Nika Ozimc KKK Krško

3. Neža Jan Stupica KKK Tacen

 

K1 Ml. dečki

1. Tin Kos Brodarsko društvo Steklarna Hrastnik

2. Atej Zobec Urbančič KK Soške elektrarne

3. Rene Jeklin KK Soške elektrarne

 

K1 Ml. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Brina Zupan KK Simon

3. Ula Skok KKK Tacen

 

C1 Ml. dečki

1. Atej Zobec Urbančič KK Soške elektrarne

2. Anže Marinko KKK Tacen

3. Domen Bregar KKK Tacen

 

C1 St. dečki

1. Martin Gale KK Simon

2. Taj Kevin Bizjak KKK Krško

3. Mark Šteblaj KKK Ljubljana

 

3xK1 St. dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Matevž Manfreda/Jakob Šavli/Vid Polenčič)

2. KKK Krško (Simon Škof Ojeda/Tilen Zorko/Taj Kevin Bizjak)

3. KKK Tacen 1 (Žiga Zidar/Tit Šenk/Jon Šenk)

 

3xK1 St. deklice 

1. KKK Tacen (Neža Jan Stupica/Gaja Bitenc/Ula Skok)

2. KK Soške elektrarne (Neja Velišček/Zarja Turk/Asja Jug)

3. Brodarsko društvo Steklarna Hrastnik (Daša Grešak/Nuša Oblak/Alina Dulič)

 

3xK1 Ml. dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Atej Zobec Urbančič/Rene Jeklin/Mark Jeklin)

2. KKK Tacen 1 (Filip Kern/Anže Marinko/Domen Bregar)

3. Brodarsko društvo Steklarna Hrastnik (Tin Kos/Gal Železnik/Tibor Balič)

 

3xK1 Ml. deklice

1. KK Soške elektrarne (Tisa Božič/Julija Zobec Urbančič/Ksenija Turk)

2. KKK Čatež (Eva Stojanovič/Tia Iljaš/Naja Pinterič)

3. KK Simon (Ema Lampič/Brina Zupan/Lea Senica)

 

DP V SLALOMU NA DIVJIH VODAH ZA MLAJŠE KATEGORIJE

K1 St. dečki

1. Jakob Šavli KK Soške elektrarne

2. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

3. Vid Polenčič KK Soške elektrarne

 

K1 St. deklice

1. Daša Grešak BD Steklarna Hrastnik

2. Asja Jug KK Soške elektrarne 

3. Neža Jan Stupica KKK Tacen

 

K1 Ml. dečki

1. Rene Jeklin KK Soške elektrarne

2. Žiga Lin Hočevar KK Simon

3. Anže Marinko KKK Tacen

 

K1 Ml. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Gaja Bitenc KKK Tacen

3. Ula Skok KKK Tacen

 

C1 Ml. dečki 

1. Žiga Lin Hočevar KK Simon

2. Matic Ličen KK Soške elektrarne

3. Anže Marinko KKK Tacen

 

C1 St. dečki

1. Martin Gale KK Simon

2. Taj Kevin Bizjak KKK Krško

3. Tit Šenk KKK Tacen

 

C1 St. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Asja Jug KK Soške elektrarne

3. Neja Velišček KK Soške elektrarne

 

3xC1 St. dečki

1. KKK Ljubljana/KK Simon (Žiga Lin Hočevar/Martin Gale/Mark Šteblaj)

2. KK Soške elektrarne 1 (Atej Zobec Urbančič/Matic Ličen/Domen Pavšič)

3. KK Soške elektrarne 2 (Rene Jeklin/Andrej Jeklin/Luka Mervič)

 

3xK1 St. deklice

1. KK Soške elektrarne 1 (Asja Jug/Neja Velišček/Zarja Turk)

2. KKK Tacen (Neža Jan Stupica/Gaja Bitenc/Ula Skok)

3. KK Simon (Ema Lampič/Lea Senica/Brina Zupan)

 

3xK1 St. dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Jakob Šavli/Vid Polenčič/Matevž Manfreda)

2. KKK Tacen 1 (Žiga Zidar/Jon Šenk/Tit Šenk)

3. KK Simon (Matevž Kunc/Žiga Lin Hočevar/Martin Gale)

 

3xK1 Ml. dečki

1. KK Soške elektrarne 2 (Atej Zobec Urbančič/Domen Pavšič/Luka Mervič)

2. KKK Tacen 1 (Filip Kern/Anže Marinko/Domen Bregar)

3. KK Soške elektrarne 1 (Rene Jeklin/Matic Ličen/Mark Jeklin)

 

DP V SPRINTU NA DIVJIH VODAH ZA MLAJŠE KATEGORIJE

K1 St. dečki

1. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

2. Žiga Zidar KKK Tacen

3. Simon Škof Ojeda KKK Krško

 

K1 St. deklice

1. Nika Ozimc KKK Krško

2. Daša Grešak BD Steklarna Hrastnik

3. Zarja Turk KK Soške elektrarne

 

K1 Ml. dečki

1. Tin Kos BD Steklarna Hrastnik

2. Rene Jeklin KK Soške elektrarne

3. Domen Bregar KKK Tacen

 

K1 Ml. deklice

1. Naja Piterič KKK Čatež

2. Ula Skok KKK Tacen

3. Brina Zupan KK Simon

 

C1 Ml. dečki

1. Domen Bregar KKK Tacen

2. Matic Ličen KK Soške elektrarne

3. Žiga Lin Hočevar KK Simon

 

C1 St. dečki 

1. Martin Gale KK Simon

2. Taj Kevin Bizjak KKK Krško

3. Mark Šteblaj KKK Ljubljana

 

C1 St. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Asja Jug KK Soške elektrarne

3. Zarja Turk KK Soške elektrarne

 

3xC1 Ml. dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Matic Ličen/Atej Zobec Urbančič/Rene Jeklin)

2. KK Soške elektrarne 2 (Andrej Jeklin/Domen Pavšič/Luka Mervič)

3. KKK Tacen 1 (Anže Marinko/Domen Bregar/Filip Kern)

 

3xK1 St. deklice

1. KKK Tacen (Neža Jan Stupica/Gaja Bitenc/Ula Skok)

2. KK Soške elektrarne (Neja Velišček/Asja Jug/Zarja Turk)

3. Brodarsko društvo Steklarna Hrastnik (Daša Grešak/Nuša Oblak/Alina Dulič)

 

3xK1 Ml. deklice

1. KK Simon (Ema Lampič/Lea Senica/Brina Zupan)

2. KKK Nivo Celje (Mihaela Kuralt/Zoja Ločnikar/Ksenija Turk)

3. KK Soške elektrarne (Tisa Božič/Brina Božič/Julija Zobec Urbančič)

 

3xK1 St. dečki 

1. KKK Krško (Simon Škof Ojeda/Taj Kevin Bizjak/Tilen Zorko)

2. KK Soške elektrarne 1 (Matevž Manfreda/Jakob Šavli/Vid Polenčič)

3. KKK Tacen 1 (Žiga Zidar/Jon Šenk/Enej Grm)

 

3xK1 Ml. dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Rene Jeklin/Jure Kragelj/Mark Jeklin)

2. KKK Tacen 1 (Filip Kern/Anže Marinko/Domen Bregar)

3. KK Soške elektrarne 2 (Atej Zobec Urbančič/Matic Ličen/Tjaš Velikonja)

 

 

 

VSI REZULTATI

 

Klasični spust: http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/DPmlajsekategorijeklasika2018_sXGL.pdf

Slalom: http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/DP_MK_slalom_18082018_RJnz.pdf

Sprint na divjih vodah: http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/DP_MK_SprintTacen19802018_jMHD.pdfž

 

Foto: KKK Tacen



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam