Maj 2019
NPTSČPS
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Imamo nove slalomske državne prvake v mlajših kategorijah

admin | Sob, 22.08.2015

Le dan po državnem prvenstvu v sprintu na divjih vodah za mlajše kategorije so se mladi krotilci brzic na Soči v Solkanu pomerili še na tekmi državnega prvenstva v slalomu na divjih vodah. Podobno kot v spustu so tudi v slalomu tekmovalci domačega kluba izkoristili dobro poznavanje domače proge, saj so se veselili kar petnajstih kolajn.

Vsi rezultati so na voljo na: http://www.timing-mojstrana.com/?p=1532

 

C2 starejše deklice

1. Manca Gosenca – Helena Domanjko KKK Ljubljana

2. Sara Belingar – Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Rija Šribar – Živa Kurinčič KK Soške elektrarne

 

C2 starejši dečki

1. Vid Oštrbenk – Maj Oštrbenk KKK Čatež

2. Štefan Božič – Andraž Pavšič KK Soške elektrarne

3. Rok Bezeljak – Jan Šušmel KK Soške elektrarne

 

K1 starejše deklice

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Zala Zanoškar KKK Nivo Celje

 

K1 starejši dečki

1. Štefan Božič KK Soške elektrarne

2. Vid Oštrbenk KKK Čatež

3. Lan Tominc KKK Nivo Celje

 

C1 starejši dečki

1. Vid Oštrbenk KKK Čatež

2. Lan Tominc KKK Nivo Celje

3. Juš Javornik KK Simon

 

C1 starejše deklice

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Sara Belingar KK Soške elektrarne

 

3xK1 starejše deklice

1. KK Soške elektrarne (Neja Vodopivec, Rija Šribar, Živa Kurinčič)

2. MIX (Jana Hočevar, Lea Novak, Zarja Colnar)

3. KKK Čatež (Naja Pinterič, Hana Iljaš, Lea Volk)

 

3xK1 starejši dečki

1. KK Soške elektrarne 5 (Štefan Božič, Andraž Pavšič, Erazem Šavli)

2. BD Steklarna Hrastnik (Miha Planinc, Luka Oplotnik, Klemen Kavzar)

3. KK Soške elektrarne 6 (Jan Šušmel, Rok Bezeljak, Žak Gomišček)

 

3xK1 mlajši dečki

1. KK Soške elektrarne 1 (Matevž Manfreda, Miha Faganelj, Adam Križaj)

2. KK Soške elektrarne 2 (Rok Boltar, Miha Rijavec, Jan Štekar)

2. KKK Nivo Celje (Lovro Petek, Aljaž Marolt, Enej Petkovič)

 

3xC1 starejši dečki

1. KK Soške elektrarne (Jan Šušmel, Rok Bezeljak, Rok Boltar)

2. KKK Tacen (Lenart Lapornik, Jaka Bernat, Lenart Burger)

3. KK Soške elektrarne 1 (Miha Rijavec, Miha Faganelj, Adam Križaj)



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam