Okt 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Izidi dosedanjih EP v slalomu na divjih vodah

admin | Sre, 22.06.2005

Ljubljana, 22. junija (STA) - Izidi dosedanjih evropskih prvenstev v slalomu na divjih vodah.


AUGSBURG (Nem), 1996:

- C-1:
 1. Simon Hočevar (Slo)
 2. Soeren Kaufmann (Nem)
 3. Martin Lang (Nem)
10. Dejan Stevanovič (Slo)

- K-1:
 1. Ian Wiley (Irs)
 2. Miroslav Stanovsky (Slk)
 3. Jochen Lettmann (Nem)
13. Miha Štricelj (Slo)
21. Andraž Vehovar (Slo)
22. Jure Pelegrini (Slo)

- K-1ž:
 1. Marcela Sadilova (Češ)
 2. Stepanka Hilgertova (Češ)
 3. Elena Kaliska (Slk)

- C-2:
 1. Matti/Matti (Švi)
 2. Šimek/Rohan (Češ)
 3. Kolomanski/Staniszewski (Pol)

- 3xC-1:
 1. Nemčija
 2. Češka
 3. Slovenija (Hočevar, Linke, Stevanovič)

- 3xK-1:
 1. Nemčija
 2. Slovenija (Vehovar, Štricelj, Pelegrini)
 3. Avstrija

- 3xK-1ž:
 1. Češka
 2. Nemčija
 3. Italija

ROUDNICE (Češ), 1998:

- C-1:
 1. David Jančar (Češ)
 2. Michal Martikan (Slk)
 3. Lukaš Pollert (Češ)
12. Simon Hočevar (Slo)
18. Dejan Stevanovič (Slo)
39. Gregor Terdič (Slo)

- K-1:
 1. Paul Ratcliffe (VBr)
 2. Thomas Becker (Nem)
 3. Ian Raspin (VBr)
10. Uroš Kodelja (Slo)
17. Dejan Kralj (Slo)
20. Andraž Vehovar (Slo)

- K-1ž:
 1. Elena Kaliska (Slk)
 2. Stepanka Hilgertova (Češ)
 3. Sandra Friedli (Švi)
27. Jana Mali (Slo)
28. Nada Mali (Slo)
30. Helena lahovec (Slo)

- C-2:
 1. Hochschorner/Hochschorner (Slk)
 2. Volf/Stepanek (Slk)
 3. Kuban/Olejnik (Slk)

- 3xC-1:
 1. Slovaška
 2. Nemčija
 3. Velika Britanija
 7. Slovenija (Hočevar, Stevanovič, Korenjak)

- 3xK-1:
 1. Nemčija
 2. Češka
 3. Slovenija (Vehovar, Marušič, Kodelja)

- 3xK-1ž:
 1. Češka
 2. Velika Britanija
 3. Nemčija
 7. Slovenija (Mali, Mali, Lahovec)

- 3xC-2:
 1. Češka
 2. Slovaška
 3. Francija

MEZZANA (Ita), 2000:

- C-1:
 1. Tony Estanguet (Fra)
 2. Juraj Minčik (Slk)
 3. Lukaš Pollert (Češ)
11. Simon Hočevar (Slo)
20. Dejan Stevanovič (Slo)
27. Jurij Korenjak (Slo)

- K-1:
 1. Pierpaolo Ferazzi (Ita)
 2. Thomas Becker (Nem)
 3. Laurent Burtz (Fra)
 7. Fedja Marušič (Slo)
12. Miha Terdič (Slo)
16. Dejan Kralj (Slo)
23. Andrej Nolimal (Slo)

- K-1ž:
 1. Stepanka Hilgertova (Češ)
 2. Brigitte Guibal (Fra)
 3. Irena Pavelkova (Češ)
24. Nina Mozetič (Slo)
27. Nada Mali (Slo)
29. Jana Mali (Slo)

- C-2:
 1. Hochschorner/Hochschorner (Slk)
 2. Adison/Forgues (Fra)
 3. Kolomanski/Staniszewski (Pol)

- 3xC-1:
 1. Slovaška
 2. Češka
 3. Španija
 4. Slovenija (Hočevar, Stevanovič, Korenjak)

- 3xK-1:
 1. Italija
 2. Slovenija (Terdič, Kralj, Marušič)
 3. Švica

- 3xK-1ž:
 1. Slovaška
 2. Češka
 3. Slovenija (Mali, Mali, Mozetič)

BRATISLAVA (Slk), 2002:

- C-1:
 1. Mariusz Wieczorek (Pol)
 2. Tony Estanguet (Fra)
 3. Jan Benzien (Nem)
 4. Simon Hočevar (Slo)
15. Dejan Stevanovič (Slo)
19. Sebastjan Linke (Slo)

- K-1:
 1. Paul Ratcliffe (Slo)
 2. Helmut Oblinger (Avt)
 3. Peter Cibak (Slk)
 7. Aleš Kuder (Slo)
23. Dejan Kralj (Slo)
29. Uroš Kodelja (Slo)

- K-1ž:
 1. Elena Kaliska (Slk)
 2. Irena Pavelkova (Češ)
 3. Stepanka Hilgertova (Češ)

- C-2:
 1. Hochschorner/Hochschorner (Slk)
 2. Jiras/Mader (Češ)
 3. Volf/Stepanek (Češ)

- 3xC-1:
 1. Slovaška
 2. Nemčija
 3. Poljska
 9. Slovenija (Hočevar, Stevanovič, Linke)



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam