Avg 2019
NPTSČPS
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mladi slalomisti in sprinterji tekmovali na Mostu na Soči

admin | Ned, 09.06.2019

Most na Soči je gostil Puntarski pokal - tekmi slovenskega pokala za mlajše kategorije v slalomu in sprintu na mirnih vodah.

 

REZULTATI

Mirne vode

 

K1 ml. dečki

1. Tjaš Velikonja KK SE

2. Tilen Kolbe KKK Orka

3. Uroš Gojkovič KKK Ankaran

 

K1 cicibani

1. Nejc Leskovec KKK Žusterna

2. Jan Jančar KKK Ljubljana

3. Nik Prodan KKK Orka

 

K1 st. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Urška Mustar KKK Bohinj

3. Urška Kocjančič KKK Orka

 

K1 st. dečki

1. Tom T. Pirš KKK Orka

2. Andrej Korošec KKK Žusterna

3. Jure Kragelj KK SE

 

K1 ml. mladinci

1. Alen Mugerli KK SE

2. Matevž Manfreda KK SE

3. Filip Knific KKK Orka

 

K1 mladinci

1. Jan Černe KK SE

2. Maj Parovel KKK Žusterna

3. Gal Trost KK SE

 

K1 ml. mladinke

1. Manca Mikelj KKK Bohinj

2. Tjaša Mikelj KKK Bohinj

3. Tia Franca KKK Žusterna

 

K1 mladinke

1. Neja Vodopivec KK SE

2. Katja Arh KKK Bohinj

 

K1 ml. deklice

1. Gaja Lamot KKK Orka

2. Deborah Jakomin KKK Adria

3. Špela Flego KKK Ankaran

 

K1 cicibanke

1. Neža Habjan KKK Bohinj

2. Luna Jakulin KKK Žusterna

3. Aleša Verčič KKK Tacen

 

Slalom

C2X

1. Jug - Jeklin KK SE

2. Zobec Urbančič - Petrovčič KK SE

 

K1 mladinke

1. Nika Ozimc KKK Krško

 

K1 st. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Asja Jug KK SE

3. Neja Velišček KK SE

 

C2 dečki

1. Madon - Zobec Urbančič KK SE

2. Lampelj - Birk KK Simon

3. Krivic - Virant KKK Ljubljana

 

C1 st. dečki

1. Atej Zobec Urbančič KK SE

2. Rene Jeklin KK SE

3. Matic Ličen KK SE

 

K1 ml. deklice

1. Lea Senica KK Simon

2. Tisa Božič KK SE

3. Julija Zobec Urbančič KK SE

 

K1 cicibanke

1. Lili Pinterič KKK Čatež

2. Aleša Verčič KKK Tacen

3. Tia Vovc KKK Čatež

 

K1 cicibani

1. Nino Pfeifer KKK Nivo Celje

2. Luka Žagar BD Steklarna Hrastnik

3. Jan Jančar KKK Ljubljana

 

C1 st. deklice

1. Asja Jug KK SE

2. Naja Pinterič KKK Čatež

3. Neja Velišček KK SE

 

C1 ml. dečki

1. Andrej Jeklin KK SE

2. Jan Jančar KKK Ljubljana

3. Vid Kancler KK SE

 

K1 st. dečki

1. Atej Zobec Urbančič KK SE

2. Matjaž Mavrič KK Nivo Celje

3. Mark Jeklin KK SE

 

K1 ml. dečki

1. Tjaš Velikonja KK SE

2. Andrej Jeklin KK SE

3. Gal Železnik BD Steklarna Hrastnik

 

 



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam