Nov 2019
NPTSČPS
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Mladi slalomisti na evropskem pokalu v Bratislavi osvojili 12 kolajn

admin | Pon, 01.08.2016

Pretekli vikend je v Bratislavi, na eni najbolj atraktivnih divjevodaških prog, potekal evropski mladinski pokal v slalomu na divjih vodah, ki so se ga udeležili tudi slovenski predstavniki in predstavnice. Na Donavi so bili zelo uspešni, saj so v dveh dneh tekmovanj priveslali do 12 kolajn. Med najuspešnejšimi so bili Tine Kancler, Ria Šribar, Jakob Jeklin, Ajda Novak in Alja Kozorog, ki so se na zmagovalni oder uvrstili v soboto in nedeljo, do kolajne pa so priveslali še Eva Alina Hočevar ter Nejc Polenčič in Štefan Božič.

REZULTATI

Sobota

C1m odprta kategorija

1. Marko Gurecka SVK

2. Florian Beste NEM

3. Michal Kolomanski POL

5. Žiga Taljat SLO

7. Gašper Kovačič SLO

 

K1ž odprta kategorija

1. Ajda Novak SLO

2. Anna Farber NEM

3. Paula Matulianova SVK

11. Teja Vrbnjak Erbežnik SLO

 

K1m odprta kategorija

1. Andrej Malek SVK

2. Richard Macus SVK

3. Martin Stanovsky KAZ

4. Val Manfreda Vidrih SLO

12. Niko Testen SLO

15. Jurij Žmavc SLO

 

C1ž odprta kategorija

1. Airi Yagi JAP

2. Jana Matulkova SVK

3. Alja Kozorog SLO

 

C1m U14

1. Juraj Mraz SVK

2. Allan Porubsky SVK

3. Fedor Cervenka SVK

Juš Javornik (v finalu ni startal)

 

C1m U16

1. Leo Braune NEM

2. Peter Novotny ČEŠ

3. Ludovit Macus SVK

14. Nejc Polenčič SLO

 

C1m U18

1. Marko Mirgorodsky SVK

2. Tristan Carter AVS

3. Jakob Jeklin SLO

 

K1ž U14

1. Ria Šribar SLO

2. Emily Apel NEM

3. Emanuela Luknarova SVK

10. Sara Belingar SLO

14. Eva Alina Hočevar SLO

15. Živa Kurinčič SLO

23. Helena Domanjko SLO

 

K1ž U18

1. Klaudia Zwolinska POL

2. Stella Mehlhorn NEM

3. Eliska Mintalova SVK

25. Eva Jeklin SLO

27. Jana Hočevar SLO

 

K1m U14

1. Jakub Krejci ČEŠ

2. Allan Porubsky SVK

3. Peter Mraz SVK

24. Maks Alič SLO

27. Jan Gril SLO

31. Miha Faganelj SLO

32. Rok Bezeljak SLO

35. Jan Sušmel SLO

40. Vid Polenčič SLO

43. Haris Vranić SLO

 

K1m U16

1. Jan Barta ČEŠ

2. Joshua Dietz NEM

3. Mikulaš Zapletal ČEŠ

8. Marko Petek SLO

13. Štefan Božič SLO

24. Urban Novak SLO

25. Andraž Pavšič SLO

45. Ulan Valant SLO

 

K1m U18

1. Tine Kancler SLO

2. Adam Gonsenica SVK

3. Dimitri Marx ŠVI

12. Blaž Anžlovar SLO

15. Matej Jereb SLO

24. Jakob Jež SLO

 

C2m U16

1. Dietz – Dilli NEM

2. Trodel – Gottling NEM

3. Soriano – Hein NEM

4. Polenčič – Božič SLO

 

C1ž U14

1. Lucie Dolezalova ČEŠ

2. Katerina Bekova ČEŠ

3. Eva Alina Hočevar SLO

 

Nedelja

C1m odprta kategorija

1. Timo Trummer NEM

2. Florian Beste NEM

3. Marko Gurecka SVK

5. Žiga Taljat SLO

7. Gašper Kovačič SLO

 

K1ž odprta kategorija

1. Fee Maxeiner NEM

2. Lisa Fritsche NEM

3. Ajda Novak SLO

11. Teja Vrbnjak Erbežnik SLO

 

K1m odprta kategorija

1. Andrej Malek SVK

2. Erik Lejmel POL

3. Richard Macus SVK

5. Val Manfreda Vidrih SLO

14. Niko Testen SLO

18. Jurij Žmavc SLO

 

C1ž odprta kategorija

1. Caoimhe O'Ferrall IRL

2. Alja Kozorog SLO

3. Jana Matulkova SVK

 

C1m U16

1. Ludovit Macus SVK

2. Vojtech Heger ČEŠ

3. Peter Novotny ČEŠ

4. Nejc Polenčič SLO

10. Juš Javornik SLO

 

C1m U18

1. Marko Mirgorodsky SVK

2. Lennard Tuchscherer NEM

3. Jakob Jeklin SLO

 

K1ž U14

1. Katerina Bekova ČEŠ

2.  Lucie Nesnidalova ČEŠ

3. Ria Šribar SLO

13. Helena Domanjko SLO

17. Eva Alina Hočevar SLO

18. Sara Belingar SLO

20. Živa Kurinčič SLO

 

K1ž U18

1. Stella Mehlhorn NEM

2. Klaudia Zwolinska POL

3. Simona Macekova SVK

13. Eva Jeklin SLO

20. Jana Hočevar SLO

 

K1m U14

1. Jakub Krejci ČEŠ

2. Peter Mraz SVK

3. Matus Staffen SVK

10. Jan Sušmel SLO

19. Maks Alič SLO

21. Haris Vranić SLO

29. Jan Gril SLO

30. Rok Bezeljak SLO

32. Miha Faganelj SLO

43. Rok Pistotnik SLO

47. Vid Polenčič SLO

 

K1m U16

1. Jan Barta ČEŠ

2. Matej Pasek SVK

3. Tim Bremer NEM

9. Štefan Božič SLO

20. Ulan Valant SLO

43. Urban Novak SLO

46. Marko Petek SLO

56. Andraž Pavšič SLO

 

K1m U18

1. Thomas Strauss NEM

2. Lukas Stahl NEM

3. Tine Kancler SLO

20. Matej Jereb SLO

24. Jakob Jež SLO

50. Blaž Anžlovar SLO

 

C2m U16

1. Trodel – Gottling NEM

2. Polenčič – Božič SLO

3. Dietz – Dilli NEM

 

C1ž U14

1. Tereza Kneblova ČEŠ

2. Katerina Bekova ČEŠ

3. Jannemien Panzlaff NEM

Eva Alina Hočevar (ni dokončala vožnje)

 

C1ž U18

1. Nadine Weratschnig AVT

2. Simona Macekova SVK

3. Simona Glejtekova SVK

Jana Hočevar (ni dokončala vožnje)



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam