Okt 2020
NPTSČPS
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Mladi slalomisti tekmovali v Čatežu

admin | Ned, 08.06.2014

Ta vikend niso aktivni le slalomisti na divjih vodah, ki tekmujejo na tekmi za svetovni pokal v Londonu, ter tekmovalci v kajakaškem maratonu, ki se merijo na tekmi svetovnega pokala v Bohinju. V Čatežu so na tekmi za slovenski pokal nastopili tudi najmlajši slalomisti, ki jih bomo čez nekaj let morda videvali tudi na najpomembnejših članskih tekmah. Zmage v svojih kategorijah so si priveslali tekmovalci in tekmovalke iz različnih klubov, kateri so bili najboljši pa si lahko ogledate v nadaljevanju.

Podrobnejši rezultati so na voljo tukaj.

 

K1 starejši dečki

1. Urh Turnšek KKK Nivo Celje

2. Štefan Božič KK Soške elektrarne

3. Klemen Kavzer BD Steklarna Hrastnik

 

K1 mlajši dečki

1. Lan Tominc KKK Nivo Celje

2. Jan Šušmel KK Soške elektrarne

3. Maks Alič KK Simon

 

K1 cicibani

1. Luka Brglez BD Steklarna Hrastnik

2. Maks Brecelj KKK Tacen

3. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

 

K1 starejše deklice

1. Lea Novak KKK Tacen

2. Manca Gosenca KKK Ljubljana

3. Živa Brglez BD Steklarna Hrastnik

 

K1 mlajše deklice

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Zala Zanoškar KKK Nivo Celje

 

K1 cicibanke

1. Maša Rebernik KKK Nivo Celje

2. Naja Pinterič KKK Čatež

3. Maja Avbelj BD Steklarna Hrastnik

 

C1 starejši dečki

1. Urh Turnšek KKK Nivo Celje

2. Vid Oštrbenk KKK Čatež

3. Štefan Božič KK Soške elektrarne

 

C1 mlajši dečki

1. Maj Mis KKK Tacen

2. Jan Šušmel KK Soške elektrarne

3. Rok Bezeljak KK Soške elektrarne

 

C2 starejši dečki

1. Beno Kunst – Vid Oštrbenk KKK Čatež

2. Nejc Polenčič – Štefan Božič KK Soške elektrarne

3. Dante Brelih – Erazem Šavli KK Soške elektrarne

 

C2 mlajši dečki

1. Rok Bezeljak – Jan Šušmel KK Soške elektrarne

2. Jan Ločnikar – Lan Tominc KK Nivo Celje

3. Nil Kerin – Jakob Stojanovič KKK Čatež

 

C1 starejše deklice

1. Lea Novak KKK Tacen

2. Hana Iljaš KKK Čatež

3. Lea Volk KKK Čatež

 

C1 mlajše deklice

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Zarja Colnar KKK Tacen

3. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

 

C2 starejše deklice

1. Lea Novak – Zarja Colnar KKK Tacen

2. Sara Belingar – Neja Vodopovec KK Soške elektrarne

3. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež

 

K1 mladinci

1. Mihael Lončar KKK Zagreb

2. Benjamin Golob KKK Čatež

3. Mirza Nasić KKK Bihač

 

K1 mladinke

1. Jana Hočevar KKK Ljubljana

2. Hana Kerin KKK Čatež

 

C1 mladinci

1. Petar Rajković KKK Zagreb

2. Aljaž Jug KK Soške elektrarne

 

C2 mladinci

1. Aljaž Jug – Nejc Maglica KK Soške elektrarne



Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam