Okt 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Mladi slalomisti uspešni na evropskem pokalu v Valstagni

admin | Sre, 19.06.2019

Italijanska Valstagna je gostila drugo tekmo za ECA evropski mladinski pokal v slalomu na divjih vodah. Mladi slalomisti in slalomistke so se v sobotni in nedeljski tekmi odlično odrezali, dosegli kar 22 uvrstitev na stopničke skupaj v obeh tekmovalnih dneh, v skupnem seštevku rezultatov obeh dni pa je v svojih starostnih kategorijah med najboljšo trojico končala kar dvanajsterica.

V sobotnem delu tekmovanja so zmagali kajakašici Naja Pinterič in Sara Belingar ter kajakaš Žiga Zidar, drugi so bili kanuist Žiga Lin Hočevar, Naja Pinterič v kanuju ter kajakaš Urban Gajšek, tretji pa Martin Gale,Ula Skok in Vid Oštrbenk.

Še boljše so se mladi tekmovalci odrezali v nedeljo. Zmag sta se veselili Sara Belingar in Ula Skok, drugega mesta Matic Ličen, Martin Gale, Asja Jug, Urban Gajšek, Vid Oštrbenk in Naja Pinterič, tretjega pa Žiga Lin Hočevar, Naja Pinterič, Jakob Šavli, Andraž Pavšič in Asja Jug.

 

REZULTATI – skupni seštevek tekmovalnega vikenda:

C1M U14

2. Žiga Lin Hočevar

4. Matic Ličen

9. Andrej Jeklin

 

C1M U16

3. Martin Gale

11. Mark Šteblaj

 

C1M U18

3. Maj Oštrbenk

 

K1Ž U14

1.Ula Skok

2. Naja Pinterič

3. Asja Jug

5. Gaja Bitenc

6. Brina Zupan

7. Zarja Turk

9. Sara Globokar

11. Neja Velišček

13. Julija Zobec Urbančič

 

K1Ž U16

1.Sara Belingar

5. Hana Iljaš

 

C1Ž U14

2. Naja Pinterič

3. Asja Jug

5. Sara Globokar

 

K1M U14

5. Atej Zobec Urbančič

6. Anže Marinko

7. Žiga Lin Hočevar

9. Tjaš Kupsch

10. Matic Ličen

12. Jon Šenk

14. Tjaš Velikonja

15. Rene Jeklin

17. Enej Grm

18. Domen Bregar

20. Domen Pavšič

26. Mark Jeklin

29. Matej Madon

32. Andrej Jeklin

 

K1M U16

1.Urban Gajšek

2.  Žiga Zidar

5. Jakob Šavli

9. Aljaž Marolt

15. Jakob Mlakar

16. Matevž Kampjut

17. Jakob Bajt

22. Tilen Peklaj

 

K1M U18

2. Vid Oštrbenk

5. Lenart Burgar

6. Erazem Šavli

8. Rok Bezeljak

11. Andraž Pavšič

12. Štefan Božič



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam