Sep 2020
NPTSČPS
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Mladi športniki sezono začeli v Mostu na Soči

admin | Sob, 13.06.2020

S tekmovalno sezono so začeli tudi naši najmlajši tekmovalci in tekmovalke. Most na Soči je gostil tradicionalni Puntarski pokal, ki je namenjen tako mirno- kot divjevodašem. Najprej so na prvi tekmi slovenskega pokala za mlajše kategorije v letošnjem letu svoje znanje prikazali mladi sprinterji na mirnih vodah, nato pa še najmlajši slalomisti.

 

Sprint na mirnih vodah:

Ml. dečki

1. Jan Jančar KKK Ljubljana

2. Nejc Glažar KKK Ljubljana

3. Savin Bratuž KK Soške elektrarne

St. dečki

1. Jure Kragelj KK Soške elektrarne

2. Vid Černe KK Soške elektrarne

3. Gašper Manfreda KK Soške elektrarne

Ml. mladinci

1. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

2. Rok Mavec KK Soške elektrarne

3. Tom Timotej Pirš KKK Orka

Mladinci

1. Jakob Stojanovič KK Soške elektrarne

2. Jan Černe KK Soške elektrarne

3. Anže Pikon KKK Bohinj

Mladinke

1. Manca Mikelj KKK Bohinj

2. Maja Hočevar KKK Orka

Ml. mladinke

1. Tjaša Mikelj KKK Bohinj

2. Tia Franca KKK Žusterna

3. Urška Mustar KKK Bohinj

St. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Gaja Lamot KKK Orka

Ml. deklice

1. Deborah Jakomin KKK Adria

2. Ivona Hrovatin KKK Adria

3. Mia Kavčič KKK Adria

Cicibani

1. Nik Prodan KKK Orka

2. Tevž Sodja KKK Bohinj

3. Žiga Mladikovič KKK Čatež

Cicibanke

1. Aleša Verčič KKK Tacen

2. Luna Jakulin KKK Žusterna

3. Tia Volk KKK Čatež

 

Slalom:

K1 cicibani

1. Benjamin Vretič BD Steklarna Hrastnik

2. Jaka Pogačar KKK Tacen

3. Grega Mašera KK Soške elektrarne

K1 cicibanke

1. Aleša Verčič KKK Tacen

2. Tia Volk KKK Čatež

3. Manica Fabčič KK Soške elektrarne

K1 ml. dečki

1. Nino Pfeifer KKK Nivo Celje

2. Tadej Tilinger KKK Nivo Celje

3. Maks Kokošin KK Soške elektrarne

K1 ml. deklice

1. Julija Zobec Urbančič BD Solkan

2. Nuša Oblak BD Steklarna Hrastnik

3. Tia Čušin KK Soške elektrarne

C1 ml. dečki

1. Anej Čušin KK Soške elektrarne

2. Jan Jančar KKK Ljubljana

3. Vid Kancler KK Soške elektrarne

K1 st. dečki

1. Tin Kos BD Steklarna Hrastnik

2. Matic Ličen KK Soške elektrarne

3. Gal Železnik BD Steklarna Hrastnik

K1 st. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Nike Ipavec KKK Nivo Celje

3. Ksenija Turk KK Soške elektrarne

C1 st. dečki

1. Andrej Jeklin KK Soške elektrarne

2. Matej Trojanšek KKK Tacen

3. Gašper Krivic KKK Ljubljana

C2 st. dečki

1. Tjaš Velikonja – Andrej Jeklin KK Soške elektrarne

2. Jan Jančar – Mark Virant KKK Ljubljana

3. Mohor Horvatiček – Pavel Prevec KKK Ljubljana

 

 

REZULTATI

Sprint: http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/rezultati-mirne-vode-1_egEx.pdf

Slalom: http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/rezultati-slalom-2_8HRg.pdf

 

Foto: Jana Hočevar



Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam