Jul 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Mladi sprinterji na mirnih vodah sezono slovenskega pokala začeli v Murski Soboti

admin | Ned, 14.06.2015

Po divjevodaših so maja sezono tekem slovenskega pokala za mlajše kategorije začeli tudi sprinterji na mirnih vodah. Prva pot jih je vodila v Prekmurje, kjer so nastopili v Murski Soboti. V osemnajstih tekmovalnih kategorijah so se najbolje odrezali tekmovalci KKK Žusterna, KKK Čatež, KKK Bohinj in KKK Orka.

Vsi rezultati: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/1.TEKMA_SLO_POKAL_2015_MS_rezultati__HBB1.pdf

 

REZULTATI:

C1 500m dečki

1.         Vid Oštrbenk KKK Čatež

 

MK 520 1500m cicibani

1.         Andrej Korošec – Tine Langus KKK Žusterna

2.         Jan Irt – Tomaž Drenik KKK Čatež

3.         Tine Karlovčič – Tom Timotej Pirš KKK Orka

 

MK 420 1500m cicibanke

1.         Naja Pinterič KKK Čatež

2.         Urška Mustar KKK Bohinj

3.         Sara Šeničnjak KKK Bohinj

 

K2 1500m dečki

1.         Maj Oštrbenk – Vid Oštrbenk KKK Čatež

2.         Rudi Dojc – Miha Gorela KKK Orka

3.         Klemen Rajčič – Filip Toplikar KKK Žusterna

 

K1 1500m deklice

1.         Karolina Boškovič KKK Orka

2.         Maša Račič KKK Krško

3.         Romina Mihalič KKK Orka

 

MK 520 1500m ml. dečki

1.         Luka Libenšek – Jakob Stojanovič KKK Čatež

2.         Taj Kevin Bizjak – Tilen Zorko KKK Krško

3.         Kevin Dovidija – Nik Prodan KKK Žusterna

 

MK 420 1500m ml. deklice

1.         Hana Iljaš KKK Čatež

2.         Manca Mikelj KKK Bohinj

3.         Tjaša Mikelj KKK Bohinj

 

K2 1500m mladinci

1.         Žiga Sardoč – David Franca KKK Žusterna

2.         Peter Karas – Dar Veter Larikov KKK Žusterna

3.         Matej Ivančič – Jakob Marzi KKK Orka

 

K1 1500m mladinke

1.         Metka Volk Štefič KKK Žusterna

2.         Ula Valentič KKK Žusterna

3.         Metka Mihalič KKK Orka

 

MK 420 1500m cicibani

1.         Tomaž Drenik KKK Čatež

2.         Andrej Korošec KKK Žusterna

3.         Tine Langus KKK Žusterna

 

MK 520 1500m cicibanke

1.         Urška Mustar – Sara Šeničnjak KKK Bohinj

2.         Naja Pinterič – Vita Les KKK Čatež

 

K1 1500m dečki

1.         Vid Oštrbemk KKK Čatež

2.         Filip Toplikar KKK Žusterna

3.         Rudi Dujc KKK Adria

 

K2 1500m deklice

1.         Ajda Dujc – Karolina Boškovič KKK Orka

2.         Romina Mihalič – Kristina Perič KKK Orka

3.         Uršk Kosednar – Lara Pajnhart TIJM Prekmurje

 

MK 420 1500m ml. dečki

1.         Taj Kevin Bizjak KKK Krško

2.         Jakob Stojanovič KKK Čatež

3.         Jaka Kordež KKK Bohinj

 

MK 520 1500m ml. deklice

1.         Manca Mikelj – Tjaša Mikelj KKK Bohinj

2.         Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež

3.         Tia Franca – Hana Špende KKK Žusterna

 

K1 1500m mladinci

1.         Rok Štefič KKK Orka

2.         Sebastijan Blažek KKK Žusterna

 

K1 1500m ml. mladinci

1.         David Franca KKK Žusterna

2.         Žiga Sardoč KKK Žusterna

3.         Peter Karas KKK Žusterna

 

K2 1500m mladinke

1.         Metka Mihalič – Valentina Kocjančič KKK Orka

2.         Brina Novak – Tjaša Flegar TIJM Prekmurje



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam