Jan 2020
NPTSČPS
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Mladi sprinterji so tekmovali v Žusterni

admin | Tor, 21.07.2015

Koper je gostil četrto tekmo slovenskega pokala v sprintu na mirnih vodah za mlajše kategorije. Tekmovalci in tekmovalke so nastopili na tekmovanju v organizaciji KKK Žusterna, svoje spretnosti pa so kazali na morju. Na prva tri mesta so se uvrščali predstavniki domačega kluba, Orke, Čateža, Bohinja, Soških elektrarn, TIJM Prekmurje in Adrie.

Vsi rezultati so na voljo na: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/Slovenski_pokal_MV_Žusterna_2015_TeFU.xls

 

Rezultati:                                         

C1 200m – mladinci/mladinke                                                                                            

  1. Rok Štefič KKK Orka
  2. Jakob Marzi KKK Orka

 

MK 520 200m – cicibani

  1. Andrej Korošec – Tine Langus KKK Žusterna
  2. Jan Irt – Tomaž Drenik KKK Čatež
  3. Tine Karlovič – Tom Timotej Pirš KKK Orka

 

MK 420 200m – cicibanke

  1. Naja Pinterič KKK Čatež
  2. Urška Mustar KKK Bohinj
  3. Tamara Pintar Mihajlovič KKK Bohinj

 

K2 200m – dečki

  1. Rudi Dujc – Miha Gorela KKK Orka
  2. Klemen Rajčič – Filip Toplikar KKK Žusterna
  3. Beno Kunst – Nik Pinterič KKK Čatež                                                      

 

MK 520 200m – ml. dečki

  1. Luka Libenšek – Jakob Stojanovič KKK Čatež
  2. Jan Štefič – Jan Marzi KKK Orka
  3. Jaka Kordež – Peter Matuc KKK Bohinj

 

MK 420 200m – ml. deklice

  1. Hana Iljaš KKK Čatež
  2. Manca Mikelj KKK Bohinj
  3. Maja Hočevar KKK Orka

 

K2 200m – mladinci

  1. Alen Telban – Luka Drol KK Soške elektrarne
  2. Peter Karas – Dar Veter Larikov KKK Žusterna
  3. Žiga Sardoč – David Franca KKK Žusterna

                                                                      

MK 520 200m – cicibanke

  1. Urša Mustar – Tamara Pintar Mihajlovič KKK Bohinj
  2. Naja Pinterič – Vita Les KKK Čatež
  3. Tia Iljap – Eva Stojanovič KKK Čatež

 

 

K2 200m – deklice

 

  1. Ajda Dujc – Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Romina Mihalič – Kristina Perič KKK Orka
  3. Urška Radovac – Ana Andrejašič KKK Žusterna

 

 

MK 520 200m – ml. deklice

 

  1. Manca Mikelj – Tjaša Mikelj KKK Bohinj
  2. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež
  3. Tia Franca – Hana Špende KKK Žusterna

 

 

K2 200m – mladinke

 

  1. Metka Volk Štefič – Lea Prodan KKK Žusterna
  2. Brina Novak – Tjaša Flegar TIJM Prekmurje
  3. Metka Mihalič – Valentina Kocjančič KKK Orka

 

C1 200m – dečki/deklice

  1. Matej Madruša KKK Adria

 

K1 200m deklice

  1. Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Romina Mihalič KKK Orka
  3. Kristina Perič KKK Orka

 

MK 420 200m – cicibani

  1. Tomaž Drenik KKK Čatež
  2. Andrej Korošec KKK Žusterna
  3. Jan Irt KKK Čatež

 

MK 420 200m dečki

  1. Miha Fartek KKK Bohinj
  2. Miha Gorela KKK Orka
  3. Filip Toplikar KKK Žusterna

           

MK 420 200m – ml. dečki

  1. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne
  2. Alen Mugerli KK Soške elektrarne
  3. Jakob Stojanovič KKK Čatež

 

K1 200m – mladinci

  1. Sebastijan Blažek KKK Žusterna
  2. Rok Štefič KKK Orka
  3. David Franca KKK Žusterna

 

K1 200m – mladinke

  1. Metka Volk Štefič KKK Žusterna
  2. Taja Smukavec KKK Bohinj
  3. Ula Valentič KKK Žusterna


Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam