Nov 2019
NPTSČPS
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Na Soči najmlajšim divjevodašem podelili naslove državnih prvakov spustu

admin | Sob, 09.07.2016

Na Soči je bila ob koncu kajakaškega tabora, ki je potekal v Tolminu, organizirana tudi tekma državnega prvenstva v spustu na divjih vodah v mlajših kategorijah. Start preizkušnje je bil pri volarskem mostu, cilj pa v kampu Gabrje.

REZULTATI:

C1 mlajši dečki

1. Žiga Zidar

2. Taj Kevin Bizjak

3. Žiga Lin Hočevar

C1 mlajše deklice

1. Naja Pinterič

K1 starejši dečki

1. Lan Tominc

2. Maks Alič

3. Jan Sušmel

K1 starejše deklice

1. Eva Alina Hočevar

2. Ria Šribar

3. Neja Vodopivec

K1 mlajši dečki

1. Matevž Manfreda

2. Žiga Zidar

3. Vid Polenčič

K1 mlajše deklice

1. Daša Grešak

2. Zara Halec Makovec

3. Maša Rebernik

C1 starejši dečki

1. Maj Oštrbenk

2. Nik Gerčer

3. Jakob Prevodnik

C1 starejše deklice

1. Eva Alina Hočevar

K1 cicibani

1. Rene Jeklin

2. Anže Marinko

3. Tin Kos

K1 cicibanke

1. Naja Pinterič

2. Brina Zupan

3. Gaja Bitenc

C2 starejše deklice

1. Iljaš – Volk

2. Zupan – Bitenc

C2 starejši dečki

1. Oštrbenk - Stojanovič

2. Štekar – Manfreda

3. Bizjak – Preskar

3xK1 starejši dečki

1. Jan Sušmel/Miha Faganelj/Miha Rijavec

2. Nik Gerčer/Haris Vranič/Jan Gerčer

3. Urban Gajšek/Rok Bezeljak/Rok Boltar

3xK1 starejše deklice

1. Ria Šribar/Neja Vodopivec/Živa Kurinčič

2. Naja Pinterič/Hana Iljaš/Lea Volk

3. Eva Alina Hočevar/Zara Halec Makovec/Brina Zupan

3xK1 mlajši dečki

1. Matevž Manfreda/Rene Jeklin/Vid Polenčič

2. Žiga Zidar/Dan Demšar Potza/Anže Marinko

3. Jaka Hvala/Jan Štekar/Rok Maver

3xK1 mlajše deklice

1. Asja Jug/Zarja Turk/Neja Velišček

2. Gaja Bitenc/Lea Senica/Ema Lampič

3. Lia Roza Slapernik Švagelj/Nuša Štekar/Julija Zobec Urančič

 

Vsi rezultati: http://www.timing-mojstrana.com/?p=2090



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam