Nov 2019
NPTSČPS
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Najmlajši slalomisti tekmovali v Hrastniku

admin | Pon, 15.06.2015

Pretekli vikend niso bili dejavni le spustaši na divjih vodah, ki so v Celju nastopili na finalu evropskega pokala v sprintu na divjih vodah, in mladinci, ki so na istem prizorišču nastopili na državnem prvenstvu v slalomu na divjih vodah. V soboto so se najmlajši tekmovalci in tekmovalke v slalomu pomerili na Savi pri Hrastniku, kjer so organizirali tekmo slovenskega pokala za mlajše kategorije.

Rezultati: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/Slovenski_pokal_Hrastnik_2015_v2Fc.pdf

 

REZULTATI:

C2 starejši dečki

  1. Maj Oštrbenk – Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Jan Gerčer – Nik Gerčer KKK Ljubljana
  3. Erazem Šavli – Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

 

C2 mlajši dečki

  1. Kimi Stevanovič – Vid Polenčič KK Soške elektrarne

 

C1 starejše deklice

  1. Manca Gosenca KKK Ljubljana
  2. Eva Alina Hočevar KK Simon
  3. Katja Bengeri Hrvaška

 

C1 mlajše deklice

  1. Sara Belingar KK Soške elektrarne
  2. Hana Iljaš KKK Čatež
  3. Naja Pinterič KKK Čatež

 

K1 starejši dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Lan Tominc KKK Nivo Celje
  3. Domen Višnar KKK Nivo Celje

 

K1 starejše deklice

  1. Eva Alina Hočevar KK Simon
  2. Manca Gosenca KKK Ljubljana
  3. Zala Zanoškar KKK Nivo Celje

 

K1 mlajši dečki

  1. Lovro Petek KKK Nivo Celje
  2. Jan Ločnikar KKK Nivo Celje
  3. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

 

K1 mlajše deklice

  1. Helena Domanjko KKK Ljubljana
  2. Hana Iljaš KKK Čatež
  3. Sara Belingar KK Soške elektrarne

 

K1 cicibani

  1. Tjaš Kupsch KKK Ljubljana
  2. Kimi Stevanovič KK Soške elektrarne
  3. Žiga Lin Hočevar KK Simon

 

K1 cicibanke

  1. Naja Pinterič KKK Čatež
  2. Gaja Bitenc KK Simon
  3. Brina Zupan KK Simon

 

C1 starejši dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Nik Gerčer KKK Ljubljana
  3. Beno Kunst KKK Čatež

 

C1 mlajši dečki

  1. Urban Gajšek KK Soške elektrarne
  2. Miha Rijavec KK Soške elektrarne
  3. Miha Faganelj KK Soške elektrarne

 

C2 starejše deklice

  1. Manca Gosenca – Helena Domanjko KKK Ljubljana
  2. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež

 



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam