Jul 2020
NPTSČPS
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31

Najmlajši tekmovalci in tekmovalke v Posavju

admin | Ned, 21.06.2020

Pester tekmovalni vikend se je danes nadaljeval v Posavju. Mladi spustaši na divjih vodah so nastopali na tekmi slovenskega pokala za mlajše kategorije v klasičnem spustu v Krškem, mladi sprinterji pa v Brestanici na slovenskem pokalu za mlajše kategorije v sprintu na mirnih vodah.

 

Rezultati – slovenski pokal za mlajše kategorije – klasični spust (Krško):

K1 st. deklice

1. Sara Globokar KKK Ljubljana

2. Naja Pinterič KKK Čatež

3. Lea Senica KK Simon

C1 st. dečki

1. Matej Trojanšek KKK Tacen

2. Andrej Jeklin KK Soške elektrarne

K1 ml. deklice

1. Nuša Oblak BD Steklarna Hrastnik

2. Tia Čušin KK Soške elektrarne

K1 cicibanke

1. Aleša Verčič KKK Tacen

2. Ajda Ogorelc KKK Čatež

3. Lili Pinterič KKK Čatež

K1 cicibani

1. Benjamin Vretič BD Steklarna Hrastnik

2. Dorotej Sakač KKK Mura Krog

3. Črt Korenjak KKK Nivo Celje

C1 ml. dečki

1. Vid Kancler KK Soške elektrarne

2. Gaber Ferlinc KK Soške elektrarne

3. Tjaš Pinter KKK Tacen

K1 st. dečki

1. Tin Kos BD Steklarna Hrastnik

2. Mark Jeklin KK Soške elektrarne

3. Rene Jeklin KK Soške elektrarne

K1 ml. dečki

1. Tadej Tilinger KKK Nivo Celje

2. Jure Lampelj KK Simon

3. Nino Pfeifer KKK Nivo Celje

C1 st. deklice

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Sara Globokar KKK Ljubljana

Vsi rezultati –

http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/SLOPOKKrško21062020_vcVP.pdf

 

Rezultati – slovenski pokal za mlajše kategorije – sprint (Brestanica):

 

MK 520 cicibani 500m

1. Nik Prodan – Kevin Šafar KKK Orka

2. Dorotej Sakač – Aljoša Sakač KKK Rotoattivo

3. Luka Sedonja Ploj – Ariel Noah KKK Rotoattivo

MK 420 cicibanke 500m

1. Tia Volk KKK Čatež

2. Luna Jakulin KKK Žusterna

3. Aleša Verčič KKK Tacen

K2 st. dečki 1000m

1. Svit Katarinčič – Anže Kavs Karlovič KKK Orka

2. Ayden Hibell – Bine Prešeren KKK Bohinj

K1 st. deklice 1000m

1. Naja Pinterič KKK Čatež

2. Gaja Lamot KKK Orka

3. Urška Kocjančič KKK Orka

MK 520 ml. dečki 1000m

1. Nejc Leskovec Kankaraš – Jakob Porenta KKK Žusterna

2. Filip Palijan – Luka Škofljanec KKK Krško

3. Lan Kavčič – Nik Jerman KKK Adria

MK 420 ml. deklice 1000m

1. Deborah Jakomin KKK Adria

2. Ivona Hrovatin KKK Adria

3. Zala Jakulin KKK Žusterna

K2 mladinci 1000m

1. Anže Pikon – Andraž Korošec KKK Bohinj

2. Filip Knific – Stefano Campagnaro KKK Orka

3. Simon Škof Ojeda – Matija Preskar KKK Krško

K1 mladinke 1000m

1. Tjaša Mikelj KKK Bohinj

2. Tia Franca KKK Žusterna

3. Nika Ozimc KKK Krško

MK420 cicibani 500m

1. Nik Prodan KKK Orka

2. Tevž Sodja KKK Bohinj

3. Kevin Šafar KKK Orka

MK 520 cicibanke 500m

1. Luna Jakulin – Emilia Porenta KKK Žusterna

2. Lili Pinterič – Tia Volk KKK Čatež

3. Ariel Šadl – Rija Petroc KKK Rotoattivo

K1 st. dečki 1000m

1. Tine Karlovič KKK Orka

2. Ayden Hibell KKK Bohinj

3. Svit Katarinčič KKK Orka

K2 st. deklice 1000m

1. Naja Pinterič –Hana Bedernjak KKK Čatež/KKK Rotoattivo

2. Urška Kocjančič – Gaja Lamot KKK Orka

3. Tia Prešeren – Ana Mikelj KKK Bohinj

MK420 ml. dečki 1000m

1. Filip Palijan KKK Krško

2. Jakob Porenta KKK Žusterna

3. Nejc Leskovec Kankaraš KKK Žusterna

K1 mladinci 1000m

1. Anže Pikon KKK Bohinj

2. Klemen Rajčič KKK Žusterna

3. Tom Timotej Pirš KKK Orka

K2 mladinke 1000m

1. Manca Mikelj – Tjaša Mikelj KKK Bohinj

2. Eva Arh – Urška Kocjančič KKK Orka

3. Anja Lamot – Maja Hočevar KKK Orka

MK520 ml. deklice 1000m

1. Deborah Jakomin –Mia Kavčič KKK Adria

2. Ivona Hrovatin – Vida Jurada KKK Adria

3. Zala Jakulin – Eva Plesničar KKK Žusterna

Vsi rezultati -

http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/REZULTATI-_2.TEKMA_SLO_POKAL_2020_BRESTANICA-uradni__mHHy.pdf



Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam