Avg 2020
NPTSČPS
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Slalomski slovenski pokal v Solkanu

admin | Pet, 26.09.2014

Kajakaška sezona 2014 gre počasi h koncu. Mladi slalomisti na divjih vodah so septembra nastopili na tekmi slovenskega pokala v Solkanu. Startali so v trinajstih starostnih kategorijah, tudi na tej tekmi pa so bili v ospredju tisti tekmovalci, ki so najvišja mesta dosegali skozi celotno sezono.

C1 moški U14

1. Urh Turnšek KKK Nivo Celje

2. Vid Oštrbenk KKK Čatež

3. Nejc Polenčič KK Soške elektrarne

 

C1 moški U12

1. Nik Gerčer KKK Ljubljana

2. Nejc Grajšek KK Simon

3. Rok Bezeljak KK Soške elektrarne

 

C1 ženske U14

1. Lea Novak KKK Tacen

2. Manca Gosenca KKK Ljubljana

 

C1 ženske U12

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

 

K1 moški U14

1. Urh Turnšek KKK Nivo Celje

2. Štefan Božič KK Soške elektrarne

3. Vid Oštrbenk KKK Čatež

 

K1 moški U12

1. Lam Tominc KKK Nivo Celje

2. Jan Šušmel KK Soške elektrarne

3. Rok Bezeljak KK Soške elektrarne

 

K1 moški U10

1. Luka Brglez BD Steklarna Hrastnik

2. Vid Polenčič KK Soške elektrarne

3. Anže Marinko KKK Tacen

 

C2 ženske

1. Neja Vodopivec – Vid Oštrbenk KKK Čatež

 

C2 moški U14

1. Beno Kunst – Vid Oštrbenk KKK Čatež

2. Nejc Polenčič – Štefan Božič KK Soške elektrarne

3. Dante Brelih – Erazem Šavli KK Soške elektrarne

 

C2 moški U12

1. Rok Bezeljak – Jan Šušmel KK Soške elektrarne

2. Jan Ločnikar – Lan Tominc KKK Nivo Celje

 

K1 ženske U14

1. Lea Novak KKK Tacen

2. Manca Gosenca KKK Ljubljana

3. Živa Brglez BD Steklarna Hrastnik

 

K1 ženske U14

1. Eva Alina Hočevar KK Simon

2. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

3. Zala Zanoškar KKK Nivo Celje

 

K1 ženske U10

1. Nikolina Gramc KKK Krško

2. Naja Pinterič KKK Čatež

3. Maja Avbelj BD Steklarna Hrastnik

 

Podrobnejše rezultate lahko najdete tukaj.



Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam