Nov 2019
NPTSČPS
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Slalomsko tekmo odnesel previsok vodostaj, tekmovalci so se zato pomerili v sprintu

admin | Ned, 14.06.2015

Čatež bi moral gostiti slalomsko tekmo slovenskega pokala za mlajše kategorije, a so bili primorani preizkušnjo zaradi previsokega vodostaja odpovedati. Namesto med slalomskimi vrati so se najmlajši tekmovalci pomerili v sprintu na divjih vodah. Kolajne so osvojili predstavniki sedmih slovenskih klubov.

Rezultati: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/Rezultati_Čatež_30.5_.2015__G2Em.pdf

 

REZULTATI:

C2 starejši dečki

  1. Maj Oštrbenk – Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Nejc Polenčič – Štefan Božič KK Soške elektrarne
  3. Erazem Šavli – Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

 

C2 mlajši dečki

  1. Taj Kevin Bizjak – Tilen Zorko KKK Krško
  2. Luka Libenšek – Jakob Stojanovič KKK Čatež
  3. Žiga Lin Hočevar – Martin Gale KK Simon

 

C1 starejše deklice

  1. Eva Alina Hočevar KK Simon
  2. Manca Gosenca KKK Ljubljana
  3. Zala Zanoškar KKK Nivo Celje

 

C1 mlajše deklice

  1. Hana Iljaš KKK Čatež
  2. Lea Volk KKK Čatež
  3. Naja Pinterič KKK Čatež

 

K1 starejši dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Štefan Božič KK Soške elektrarne
  3. Klemen Kavzar BD Steklarna Hrastnik

 

K1 starejše deklice

  1. Manca Gosenca KKK Ljubljana
  2. Živa Brglez BD Steklarna Hrastnik
  3. Neja Vodopivec KK Soške elektrarne

 

K1 mlajši dečki

  1. Miha Faganelj KK Soške elektrarne
  2. Roko Bengeri Hrvaška
  3. Miha Rijavec KK Soške elektrarne

 

K1 mlajše deklice

  1. Helena Domanjko KKK Ljubljana
  2. Daša Grešak BD Steklarna Hrastnik
  3. Hana Iljaš KKK Čatež

 

K1 cicibani

  1. Kimi Stevanovič KK Soške elektrarne
  2. Timi Maselj BD Steklarna Hrastnik
  3. Rene Jeklin KK Soške elektrarne

 

K1 cicibanke

  1. Naja Pinterič KKK Čatež
  2. Nina Sušin KKK Krško
  3. Brina Zupan KK Simon

 

C1 starejši dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Nejc Polenčič KK Soške elektrarne
  3. Andraž Pavšič KK Soške elektrarne

 

C1 mlajši dečki

  1. Miha Rijavec KK Soške elektrarne
  2. Miha Faganelj KK Soške elektrarne
  3. Martin Gale KK Simon

 

C2 starejše deklice

  1. Manca Gosenca – Helena Domanjko KKK Ljubljana
  2. Sara Belinger – Neja Vodopivec KK Soške elektrarne
  3. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež


Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam