17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tea Kralj 13. v Szegedu

admin | Sob, 19.07.2008

Szeged, 19. julija (STA) - Slovenska kajakašica na mirnih vodah Tea Kralj je na evropskem prvenstvu mlajših članov in mladincev v Szegedu v konkurenci mlajših članic na 1000 metrov v disciplini K-1 osvojila četrto mesto v finalu B, skupno torej 13. Rok Kuk je bil med kajakaši mladinci peti v malem finalu na 1000 metrov, osvojil je končno 14. mesto.

Mladinci Matej Blaževič, Alan Gregorič, Matjaž Suber in Matija Babič so nastopili v kajakih četvercih in v finalu B odveslali za deveto mesto ter so tako preizkušnjo končali na 18. mestu.

V nedeljo bodo na sporedu še finalne preizkušnje na 500 metrov, kjer bo Tea Kralj v svoji konkurenci veslala v velikem finalu za uvrstitev od prvega do devetega mesta, Rok Kuk in mladinski četverec pa bo nastopil v finalu B in lovil uvrstitve od 10. do 18. mesta.