Nov 2019
NPTSČPS
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Tretja tekma slovenskega pokala v sprintu na mirnih vodah potekala na Obali

admin | Ned, 14.06.2015

Serija tekem slovenskega pokala za mlajše kategorije v sprintu na mirnih vodah se je nadaljevala na Obali. V organizaciji KKK Adria Ankaran so mladi svoje spretnosti preizkušali na slovenskem morju v Ankaranu, kjer so predstavniki devetih slovenskih klubov tekmovali v 22 kategorijah.

Rezultati: www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/rezultati_SLOpokal2015-KKKADRIA_mbiz.pdf

 

REZULTATI:

K1 420 200m cicibanke

  1. Naja Pinterič KKK Čatež
  2. Urška Mustar KKK Bohinj
  3. Melisa Magdič KKK Orka

 

C1 200m dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Maj Oštrbenk KKK Čatež

 

K1 420 200m cicibani

  1. Andrej Korošec KKK Žusterna
  2. Tomaž Drenik KKK Čatež
  3. Jan Irt KKK Čatež

 

K2 1000m mladinci

  1. Sebastijan Blažek – Matej Toplikar KKK Žusterna
  2. Žiga Sardoč – David Franca KKK Žusterna
  3. Peter Karas – Dar Veter Larikov KKK Žusterna

 

K1 1000m mladinke

  1. Ula Valentič KKK Žusterna
  2. Metka Volk Štefič KKK Žusterna
  3. Metka Mihelič KKK Orka

 

K1 1000m mladinci

  1. Matej Toplikar KKK Žusterna
  2. David Franca KKK Žusterna
  3. Rok Štefič KKK Orka

 

K2 1000m mladinke

  1. Brina Novak – Tjaša Flegar TIJM Prekmurje
  2. Katja Jakomin – Kaja Kajin KKK Adria Ankaran
  3. Metka Mihalič – Valentina Kocjančič KKK Orka

 

K2 520 2000m ml. dečki

  1. Taj Kevin Bizjak – Tilen Zorko KKK Krško
  2. Kevin Dovidija – Nik Prodan KKK Žusterna
  3. Mark Milinovič – Matteo Milinovič KKK Žusterna

 

K1 420 2000m ml. deklice

  1. Hana Iljaš KKK Čatež
  2. Manca Mikelj KKK Bohinj
  3. Tjaša Mikelj KKK Bohinj

 

K1 2000m dečki

  1. Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Rudi DUjc KKK Orka
  3. Filip Toplikar KKK Žusterna

 

K1 2000m deklice

  1. Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Romina Mihalič KKK Orka
  3. Ajda Dujc KKK Orka

 

K1 420 2000m ml. dečki

  1. Jakob Stojanovič KKK Čatež
  2. Alen Mugerli KK Soške elektrarne
  3. Taj Kevin Bizjak KKK Krško

 

K2 520 2000m ml. deklice

  1. Manca Mikelj – Tjaša Mikelj KKK Bohinj
  2. Lea Volk – Hana Iljaš KKK Čatež
  3. Leja Sušin – Nikolina Gramc KKK Krško

 

K2 500m mladinke

  1. Brina Novak – Tjaša Flegar TIJM Prekmurje
  2. Metka Mihalič – Valentina Kocjančič KKK Orka
  3. Katja Jakomin – Kaja Kajin KKK Adria Ankaran

 

K1 500m mladinci

  1. Matej Toplikar KKK Žusterna
  2. Sebastijan Blažek KKK Žusterna
  3. Rok Štefič KKK Orka

 

K2 500m deklice

  1. Ajda Dujc – Karolina Boškovič KKK Orka
  2. Romina Mihalič – Kristina Perič KKK Orka

 

K1 500m mladinke

  1. Metka Volk Štefič KKK Žusterna
  2. Ula Valentič KKK Žusterna
  3. Metka Mihelič KKK Orka

 

K2 500m dečki

  1. Maj Oštrbenk – Vid Oštrbenk KKK Čatež
  2. Miha Gorela – Rudi Dujc KKK Orka
  3. Klemen Rajčič – Filip Toplikar KKK Žusterna

 

K2 520 200m cicibani

  1. Tom Timotej Pirš – Tine Karlovič KKK Orka
  2. Andrej Korošec – Tine Langus KKK Žusterna
  3. Jan Irt – Tomaž Drenik KKK Čatež

 

C1 500m mladinci

  1. Rok Štefič KKK Orka
  2. Richard Colja KKK Orka
  3. Jakob Marzi KKK Orka

 

K2 520 200m cicibanke

  1. Naja Pinterič – Vita Les KKK Čatež
  2. Urška Muster – Sara Šeničnjak KKK Bohinj
  3. Gaja Lamot – Melisa Magdič KKK Orka

 

K2 500m mladinci

  1. Sebastijan Blažek – Matej Toplikar KKK Žusterna
  2. Peter Karas – Dar Veter Larikov KKK Žusterna
  3. Žiga Sardoč – David Franca KKK Žusterna


Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam