Sep 2020
NPTSČPS
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Tudi mladi sprinterji tekmovali v Murski Soboti

admin | Sob, 04.07.2020

Tretja tekma slovenskega pokala za mlajše kategorije v sprintu na mirnih vodah je športnice in športnike popeljala v Mursko Soboto, kjer so tekmovali na Soboškem jezeru.

 

REZULTATI:

http://www.kajak-zveza.si/moduli/rezultati/files/REZULTATI_SLO_POKAL_mk_MV_MURSKA_SOBOTA_4.7_.2020__U1Rn.pdf

 

 

 

MK 520 250m cicibani

1. Prodan – Šafar KKK Orka

2. Sakač – Sakač KKK Rotoattivo

3. Ploj Sedonja – Šadl KKK Rotoattivo

MK 420 250m cicibanke

1. Luna Jakulin KKK Žusterna

2. Tia Volk KKK Čatež

3. Malena Prah KKK Ljubljana

K2 1000m dečki

1. Černe – Manfreda KK Soške elektrarne

2. Katarinčič – Karlovič KKK Orka

3. Hibell – Zupanc KKK Bohinj

K1 1000m deklice

1. Gaja Lamot KKK Orka

2. Urška Kocjančič KKK Orka

3. Hana Bedernjak KKK Rotoattivo

MK 520 1000m ml. dečki

1. Kolbe – Prodan KKK Orka

2. Kankaraš  Leskovec – Šuster KKK Žusterna

3. Prešeren – Repinc KKK Bohinj

MK 420 1000m ml. deklice

1. Deborah Jakomin KKK Adria

2. Mia Kavčič KKK Adria

3. Ivona Hrovatin KKK Adria

K2 1000m mladinci

1. Pikon – Korošec KKK Bohinj

2. Manfreda – Mugerli KK Soške elektrarne

3. Maver – Černe KK Soške elektrarne

K1 1000m mladinke

1. Tjaša Mikelj KKK Bohinj

2. Tia Franca KKK Žusterna

3. Urška Mustar KKK Bohinj

MK 420 250m cicibani

1. Nik Prodan KKK Orka

2. Tevž Sodja KKK Bohinj

3. Kevin Šafar KKK Orka

MK 520 1000m cicibanke

1. Pinterič – Volk KKK Čatež

2. Šadl – Pertoci KKK Rotoattivo

K1 1000m dečki

1. Jure Kragelj KK Soške elektrarne

2. Vid Černe KK Soške elektrarne

3. Tine Karlovič KKK Orka

K2 1000m deklice

1. Lamot – Kocjančič KKK Orka

2. Mikelj – Prešeren KKK Bohinj

MK420 1000m ml. dečki

1. Tilen Kolbe KKK Orka

2. Jan Jančar KKK Ljubljana

3. Lan Kavčič KKK Adria

MK 520 1000m ml. deklice

1. Jakomin – Kavčič KKK Adria

2. Hrovatin – Jurada KKK Adria

3. Jakulin – Plesničar KKK Žusterna

K1 1000m mladinci

1. Alen Mugerli KK Soške elektrarne

2. Jakob Stojanovič KK Soške elektrarne

3. Matevž Manfreda KK Soške elektrarne

K2 1000m mladinke

1. Mikelj – Mikelj KKK Bohinj

2. Arh – Mustar KKK Bohinj

3. Lamot – Hočevar KKK Orka



Športnica leta
Eva Terčelj
Športnik leta
Luka Božič


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam