12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Novice

Svetovni pokal v slalomu - 3. tekma - Liptovsky Mikulaš - nedelja - polfinale, finale K1ž, C2m

admin | Ned, 05.07.2015

Finale K1ž, C2m

Več posnetkov v novici.

Urša Kragelj svetovni pokal v Liptovskem Mikulašu končala tik pod stopničkami

Zadnji dan tekme svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah na Slovaškem je slovenske barve v finalu zastopala le kajakašica Urša Kragelj. Primorka je bila zelo blizu ponovitvi včerajšnjega uspeha Petra Kauzerja, ki je bil tretji, saj je preizkušnjo končala na četrtem mestu. Le stotinka sekunde je za uvrstitev v finale zmanjkala dvojcu Luka Božič – Sašo Taljat, kajakašico Evo Terčelj pa je od finala oddaljilo 50 kazenskih sekund. Ekipa kajakašic je bila šesta.

Zadnji dan EP v Bohinju nastopila dvojca Ajdič – Markelj in Sardoč – Franca

V Bohinju se je zaključilo evropsko prvenstvo v kajakaškem maratonu. Zadnji dan sta se na tekmovališče podala mlada kajakaška dvojca Matic Ajdič – Jan Markelj ter Žiga Sardoč – David Franca. Tekmovalca domačega kluba iz Bohinja Ajdič in Markelj sta priveslala do 16. mesta, Koprčana Franca in Sardoč pa sta bila 17.

Jošt Zakrajšek: Boljše ne bi mogel

Ob prihodu v cilj maratonske preizkušnje na 30 kilometrov evropskega prvenstva v kajakaškem maratonu je bil Jošt Zakrajšek zadovoljen. V močni konkurenci specialistov za kajakaški maraton je zasedel 18. mesto, a glavni izziv sezone ga še čaka. Avgusta bo namreč tekmoval na svetovnem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v Milanu, kjer bodo delili olimpijske kvote za olimpijske igre v Riu de Janeiru.

Urša Kragelj zasedla četrto mesto

Kajakaš Zakrajšek 18. na maratonu v Bohinju

Svetovni pokal v slalomu - 3. tekma - Liptovsky Mikulaš - sobota - polfinale, finale C1m, K1m, C1ž

admin | Sob, 04.07.2015

Finale C1m, C1ž, K1m

1  8  15  22  29  36  43  50   »

Rezultati

Svetovni pokal v spustu na divjih vodah, Murau, 11.-22. 6. 2015, Svetovni pokal skupno 2015