30
Novice

Anja Osterman v finalu A evropskih iger v Minsku

admin | Tor, 25.06.2019

S tekmovanji na evropskih igrah v Minsku so začeli tudi sprinterji na mirnih vodah. Uvodni dan sta se na prizorišču Zaslavl predstavila oba naša predstavnika Anja Osterman in Jošt Zakrajšek. Slednji je na 1000 metrov priveslal do finala B, v finalu A kajakašic na 500 metrov pa bo veslala Anja Osterman.

Novinarska konferenca pred tekmo svetovnega pokala v Tacnu

admin | Pon, 24.06.2019

Med petkom in nedeljo v Tacnu svetovni pokal v slalomu na divjih vodah

Po tekmah svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Londonu in Bratislavi se je karavana preselila v Ljubljano. Med petkom in nedeljo bo na Savi tekmovalo približno 200 tekmovalcev iz 33 držav. V petek bodo na vrsti kvalifikacije v vseh kategorijah, v soboto polfinale in finale kanuistov in kajakašic, v nedeljo pa polfinale in finale kanuistk in kajakašev ter preizkušnja v ekstremnem slalomu na divjih vodah.

Anja Osterman in Jošt Zakrajšek na evropskih igrah v Minsku

admin | Ned, 23.06.2019

V torek se s prvimi kvalifikacijami in polfinali začenja sprinterski del evropskih iger v Minsku. V Belorusiji nas bosta zastopala dva predstavnika. Anja Osterman bo tekmovala med kajakašicami na 200- in 500-metrski razdalji, med kajakaši pa bo veslal Jošt Zakrajšek, in sicer na 1000 in 5000 metrov.

Peter Kauzer šesti, Eva Alina Hočevar deseta v Bratislavi

V Bratislavi se je zaključila druga tekma za svetovni pokal v slalomu na divjih vodah. Zadnji tekmovalni dan smo imeli v finalih dva predstavnika. Prvič si je finalni nastop med kanuistkami na tekmah svetovnega pokala priveslala Eva Alina Hočevar, ki je bila na koncu deseta, Peter Kauzer pa je zasedel šesto mesto.

Luka Božič tretji v Bratislavi

admin | Sob, 22.06.2019

Kanuist Luka Božič je na drugi tekmi svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Bratislavi priveslal do zmagovalnega odra in se veselil bronaste medalje. V finalu sta veslala še Benjamin Savšek, ki je bil deveti in Eva Terčelj, ki je bila osma.