31
Novice

Tilen Vidovič v Belorusiji brez težav do polfinala

admin | Pet, 29.07.2016

Drugi tekmovalni dan svetovnega prvenstva v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane v Minsku smo videli le en slovenski nastop. Kajakaš Tilen Vidovič je veslal v kvalifikacijah mlajših članov na 200 metrov in napredoval v naslednjo fazo tekmovanja s četrtim časom svoje kvalifikacijske skupine. Pred Ptujčanom so se zvrstili Nemec Max Lemke, Belgijec Jonathan Delombaerde in Italijan Giacomo Cinti.

Apollonio in Blažević v Minsku priveslala do finala B

admin | Čet, 28.07.2016

S prvimi kvalifikacijskimi in polfinalnimi nastopi na 1000 metrov se je v Minsku začelo svetovno prvenstvo v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane. Na regatno polje sta se danes podala Alan Apollonio in Simon Blažević, ki sta se iz dopoldanskih kvalifikacij uvrstila v popoldanski polfinale. V svoji polfinalni skupini sta nato ciljno linijo prečkala kot četrta in tako za mesto zgrešila napredovanje v finale A.

Državno prvenstvo OŠ v velikih kanujih

admin | Sre, 27.07.2016

V Minsk odpotovali trije slovenski sprinterji na mirnih vodah

admin | Tor, 26.07.2016

Belorusija ta teden gosti svetovno prvenstvo v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane. V Minsk so odpotovali trije slovenski sprinterji na mirnih vodah – kajakaši Tilen Vidovič, Alan Apollonio in Simon Blažević. Prvenstvo, na katerem bodo nastopali predstavniki 60 držav, se bo s prvimi tekmovanji začelo v četrtek, otvoritev pa bo dan prej.

Vid Oštrbenk MEP v Avstriji zaključil na 13. mestu

admin | Ned, 24.07.2016

V avstrijskem kraju Murau se je danes zaključilo evropsko mladinsko prvenstvo v spustu na divjih vodah ter spustaško tekmovanje za mlajše člane. V kajakaškem finalu EP je mladinec Vid Oštrbenk v sprintu na divjih vodah zasedel 13. mesto, kasneje pa še četrto mesto v ekipni vožnji skupaj z reprezentančnima kolegoma Maticem Firmom in Matejem Jerebom. V konkurenci kajakašev do 23 let je bil Simon Oven drugi, Anže Urankar pa tretji. Kasneje sta skupaj s Timom Novakom zmagala v ekipni tekmi kajakašev v konkurenci mlajših članov.

Vid Oštrbenk priveslal do sprinterskega finala na mladinskem EP v Avstriji

admin | Sob, 23.07.2016

V avstrijskem Murau je potekal predzadnji tekmovalni dan evropskega mladinskega prvenstva v spustu na divjih vodah. Mladi spustaši in spustašice so se pomerili v kvalifikacijah sprinta na divjih vodah in se potegovali za mesta v finalu, ki bo na sporedu jutri. Med kajakaši je bil uspešen Vid Oštrbenk, ki si ji finalni nastop priveslal s tretjim časom druge kvalifikacijske vožnje.

Mladinska ekipa kajakašev šesta v klasičnem spustu

admin | Pet, 22.07.2016

V Avstriji ta konec tedna poteka mladinsko evropsko prvenstvo v spustu na divjih vodah. Drugi tekmovalni dan so bile na vrsti ekipne tekme v klasičnem spustu, na startu pa je bila tudi slovenska ekipa. Kajakaši Vid Oštrbenk, Matic Firm in Blaž Anžlovar so bili šesti.

1  8  15  22  29  36   »

Rezultati

Evropsko prvenstvo v sprintu na mirnih vodah za mladince in U23, Plovdiv, 14.-17.7.2016

Mirne vode | Prvenstva | Julij | 2016
Podrobno...

Svetovno prvenstvo v slalomu na divjih vodah za mladince in U23, Krakov, 11.-17.7.2016