25 26 27 28 29 30 31
Novice

Mia Medved po debitantskem nastopu na članskem SP v Szegedu

admin | Pet, 23.08.2019

Mia Medved je prvič v karieri nastopila na članskem svetovnem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah. V kvalifikacijah na 500 metrov je v svoji skupini v cilj priveslala kot sedma in žal zaključila z nastopom v tej fazi tekmovanja.

Ponomarenko Janićeva in Ostermanova z najboljšim časom v finale SP

admin | Čet, 22.08.2019

Jošt Zakrajšek po kvalifikacijah K1M 1000m na SP v Szegedu

Uvodni nastop na SP v sprintu na mirnih vodah v Szegedu je Jošt Zakrajšek končal na drugem mestu. V kvalifikacijski skupini kajakašev na 1000 metrov je bil od njega hitrejši le Čeh Josef Dostal. S tem se je Zakrajšek brez težav uvrstil v petkov polfinale na tej razdalji.

Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman po polfinalnem nastopu K2 500m na SP v Szegedu

Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman sta z zmago v svoji polfinalni skupini zanesljivo prišli do finala ženskih kajakaških dvojcev na 500 metrov. Bili sta 23 stotink hitrejši od Poljakinj Karoline Naje in Anne Pulawske, v finale pa sta se uvrstili še tretjeuvrščeni Francozinji Sarah Guyot in Manon Hostens.

Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman brez težav v finale SP v Szegedu

Drugi tekmovalni dan svetovnega prvenstva v sprintu na mirnih vodah in parakajakaštvu v Szegedu sta se z najboljšim časom polfinalne skupine Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman brez težav uvrstili v sobotni finale A na 500-metrski olimpijski razdalji. Jošt Zakrajšek se je uvrstil v polfinale kajakašev na 1000 metrov.

Ponomarenko Janićeva in Ostermanova zanesljivo v finale

admin | Sre, 21.08.2019

Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman po kvalifikacijah v K2 200m na SP v Szegedu

Špela Ponomarenko Janić in Anja Osterman sta na svetovnem prvenstvu v Szegedu zmagali v svoji kvalifikacijski skupini v kajakaškem dvojcu na 200 metrov in se tako neposredno uvrstili v finale te discipline, ki bo na sporedu v petek.

1  8  15  22  29  36   »

Rezultati

ECA mladinski evropski pokal v sprintu na divjih vodah - skupna razvrstitev 2019

Spust | Mednarodne tekme | Avgust | 2019
Podrobno...

ECA evropski pokal v sprintu na divjih vodah - skupna razvrstitev 2019

Podrobno...

ECA mladinski evropski pokal v slalomu na divjih vodah - skupna razvrstitev 2019