27 28 29 30 31
Novice

Za konec MEP v Nemčiji Nejc Polenčič peti

admin | Ned, 20.08.2017

V Nemčiji se je danes zaključilo evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane, kjer je slovenska reprezentanca prikazala odlično formo in se domov tudi vrnila s štirimi kolajnami. Po dveh ekipnih kolajnah kanuistk in kajakašev do 23 let, naslovu evropskega mladinskega prvaka Tineta Kanclerja in bronu Žana Jakšeta med kajakaši do 23 let, je zadnji dan prvenstva Slovenijo v finalu zastopal mladi kanuist Nejc Polenčič in bil odličen peti.

Tine Kancler mladinski evropski prvak, Žan Jakše tretji med mlajšimi člani

admin | Sob, 19.08.2017

Slovenska ekipa je tudi drugi dan končnih odločitev na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane v Hohenlimburgu osvojila dve kolajni. Po dveh drugih mestih kajakašev in kanuistk do 23 let je za velik uspeh poskrbel kajakaš Tine Kancler, ki je osvojil naslov mladinskega evropskega prvaka. Na zmagovalni oder je stopil tudi Žan Jakše, ki je med kajakaši do 23 let osvojil bron.

Kanuistkam in kajakašem na EP v Nemčiji srebrni kolajni

admin | Pet, 18.08.2017

Na evropskem prvenstvu v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane, ki ta teden poteka v Hohenlimburgu, so uvodni dan končnih odločitev slovenski reprezentanti poskrbeli za odlične rezultate. Ekipa kanuistk do 23 let je osvojila srebro, prav tako tudi ekipa kajakašev do 23 let, mladinska ekipa kajakašev je bila četrta, mladinska ekipa kanuistov pa peta.

Martin Srabotnik najhitrejši v kvalifikacijah EP za mladince in mlajše člane

admin | Čet, 17.08.2017

Slalomisti na divjih vodah so s kvalifikacijami kajakašev in kajakašic začeli evropsko prvenstvo za mladince in mlajše člane, ki bo do nedelje potekalo v Nemčiji. Uvodni dan se je izkazal Martin Srabotnik, ki je zmagal v kvalifikacijah kajakašev do 23 let. V polfinale so se uvrstili še Žan Jakše, Vid Kuder Marušič, Lea Novak, David Rozman, Tine Kancler in Lan Tominc.

Evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah za mladince in U23, Hohenlimburg 2017

Pred sprinterji na mirnih vodah le še vrhunec sezone – svetovno prvenstvo na Češkem

admin | Sre, 16.08.2017

Po izjemno uspešnem evropskem prvenstvu v sprintu na mirnih vodah v Plovdivu z nestrpnostjo pričakujemo tudi vrhunec sezone - svetovno prvenstvo na Češkem -, ki se začne prihodnji teden. V Račicah bo nastopilo šest slovenskih reprezentantov – Špela Ponomarenko Janić, Anja Osterman, Jošt Zakrajšek, Vid Debeljak, Maks Frančeškin in Dejan Fabčič.

Zgodilo se je pred enim letom ...

Pred enim letom je Špela Ponomarenko Janić na OI v Riu de Janeiru v finalu A na 200m zasedla izvrstno četrto mesto.

1  8  15  22  29  36   »

Rezultati

28. mednarodna regata v sprintu na mirnih vodah 'Capris 2017', Koper, 13.8.2017

Mirne vode | Mednarodne tekme | Avgust | 2017
Podrobno...

ECA evropski mladinski pokal v slalomu na divjih vodah, Česke Budejovice, 5.-6.8.2017