27 28 29 30
Novice

Sprinterji odpotovali na svetovni pokal v Szeged

admin | Sre, 23.09.2020

Pred sprinterji na mirnih vodah je edina večja mednarodna tekma v letošnjem letu. Szeged bo med petkom in nedeljo gostil tekmo svetovnega pokala v sprintu na mirnih vodah in parakajakaštvu. Na Madžarskem bo nastopilo pet slovenskih reprezentantov.

VIDEO - Olympic Hopes Szeged 2020

admin | Tor, 22.09.2020

Mladi sprinterji odlični v Szegedu

V senci odličnih rezultatov na slalomskem evropskem prvenstvu v Pragi in kolesarskih uspehov so nekaj odličnih rezultatov pretekli konec tedna dosegli tudi naši mladi sprinterji na mirnih vodah, ki so v Szegedu nastopili na tekmovanju 'olimpijski upi'. Osvojili so pet kolajn, kar je največ v dosedanjih nastopih slovenskih sprinterjev na tem tradicionalnem tekmovanju.

Slovenski pokal za mlajše kategorije se je zaključil v Ljubljani

Slovenski pokal za mlajše kategorije se je pretekli vikend zaključil s tradicionalno spretnostno preizkušnjo za Zmajčkov pokal na Ljubljanici. V svojih kategorijah so se zmag veselili predstavniki KKK Tacen, KKK Nivo Celje, BD Steklarna Hrastnik, KK Soške elektrarne, BD Solkan, KKK Ljubljana, KK Simon, KKK Krško in KKK Čatež.

Thomas Bach, predsednik MOK, obiskal tacensko progo

Včeraj je kajakaški center Tacen pozdravil prav posebnega gosta. V Ljubljani se je namreč mudil Thomas Bach, predsednik Mednarodnega olimpijskega komiteja (MOK), v okviru obiska pa je prišel tudi v Tacen, kjer si je ogledal trening slovenske slalomske reprezentance, nato pa se tudi srečal s slovenskimi olimpijskimi kandidati za nastop na OI v Tokiu.

Savšek ubranil naslov evropskega prvaka, enako tudi ekipa kanuistov

admin | Ned, 20.09.2020

V Pragi se je z nastopi kajakašic in kanuistov zaključilo evropsko prvenstvo v slalomu na divjih vodah. Za izjemen uspeh je poskrbel Benjamin Savšek, ki je ubranil lanski naslov evropskega prvaka. Njegov uspeh sta s četrtima mestoma dopolnila Luka Božič med kanuisti in Eva Terčelj med kajakašicami. Prav ob koncu prvenstva so kanuisti ubranili naslov ekipnih evropskih prvakov, ekipa kajakašic pa je bila četrta.

Peter Kauzer evropski podprvak, srebro tudi za ekipo kanuistk

admin | Sob, 19.09.2020

Prvi dan končnih odločitev evropskega prvenstva v slalomu na divjih vodah v Pragi je slovenski ekipi prinesel veliko veselja. Peter Kauzer je še drugič na evropskih prvenstvih v češki prestolnici priveslal do kolajne, zlatu iz leta 2018 je tokrat dodal srebro. Druga pa je bila tudi ekipa kanuistk v postavi Alja Kozorog, Lea Novak, Eva Alina Hočevar. V finalu kanuistk je bila Eva Alina Hočevar osma, Niko Testen pa je bil v finalu kajakašev deveti.

1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85  92  99  106  113   »

Rezultati

Slovenski pokal za mlajše kategorije - Zmajčkov pokal, Ljubljana, 19.9.2020

Slalom | Slovenski pokal (mlajši) | September | 2020
Podrobno...

DP v slalomu na divjih vodah za mlajše kategorije, Tacen, 13.9.2020

Podrobno...

ECA mladinski evropski pokal v slalomu na divjih vodah - skupna razvrstitev 2020