28 29 30 31
Novice

Vid Oštrbenk tretji na svetovnem mladinskem prvenstvu

admin | Sob, 20.07.2019

Tudi drugi dan posamičnih finalnih preizkušenj svetovnega prvenstva v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane v Krakovu se je slovenska odprava veselila kolajne. Zanjo je poskrbel kajakaš Vid Oštrbenk, ki je med mladinci zasedel tretje mesto. V finalu so veslali še kanuistka Eva Alina Hočevar ter kajakaša Žan Jakše med mlajšimi člani in Lan Tominc med mladinci.

Nejc Polenčič po naslovu svetovnega mladinskega prvaka v Krakovu

admin | Pet, 19.07.2019

Nejc Polenčič svetovni mladinski prvak, Eva Alina Hočevar svetovna podprvakinja

Slovenska ekipa v Krakovu je imela danes mnogo razlogov za veselje. Na svetovnem prvenstvu v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane je namreč v kanuju zablestel Nejc Polenčič, ki je priveslal do naslova svetovnega mladinskega prvaka, v ženskem kajaku pa je prav tako med mladinkami do kolajne prišla Eva Alina Hočevar, ki je bila druga.

Vsi mladinski reprezentanti uspešno preko kvalifikacijskega sita SP v Krakovu

admin | Čet, 18.07.2019

Slalomisti na divjih vodah so opravili še z drugim kvalifikacijskim dnem svetovnega prvenstva za mladince in mlajše člane, ki ta teden poteka na Poljskem. Vsi mladinski reprezentanti, ki so nastopili danes, so se uspešno uvrstili v polfinale. Najboljši slovenski rezultat dneva je postavila Eva Alina Hočevar, ki je bila v kajaku tretja.

V polfinalu slalomskega SP peterica mlajših članov

admin | Sre, 17.07.2019

Drugi tekmovalni dan svetovnega prvenstva v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane v Krakovu smo spremljali kvalifikacije v štirih kategorijah mlajših članov. V polfinalne nastope se je iz kvalifikacij prebila peterica - kanuist Tine Kancler, kanuistka Alja Kozorog ter kajakaši Niko Testen, Vid Kuder Marušič in Žan Jakše.

Kajakaši do 23 let svetovni podprvaki v Krakovu

admin | Tor, 16.07.2019

V Krakovu je danes potekal prvi tekmovalni dan svetovnega prvenstva v slalomu na divjih vodah za mladince in mlajše člane. Na sporedu so bile ekipne tekme v vseh kategorijah in obeh starostnih skupinah, slovenska odprava na Poljskem pa se je veselila prve kolajne. Kajakaši Niko Testen, Žan Jakše in Vid Kuder Marušič so v konkurenci do 23 let osvojili naslov svetovnih podprvakov.

Mladi slalomisti v Krakovu za naslove svetovnih prvakov

admin | Pon, 15.07.2019

Ta teden bo pozornost namenjena mladim slalomistom na divjih vodah, ki dober teden po zaključku evropskega prvenstva za mladince in mlajše člane na Slovaškem, že odštevajo minute do prvega starta na svetovnem prvenstvu v omenjenih starostnih kategorijah. V Krakovu bo od torka do nedelje potekalo svetovno prvenstvo v slalomu in ekstremnem slalomu, v obeh pa bomo imeli svoje predstavnike.

1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85   »