12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
Novice

Eva Alina Hočevar in Lea Novak evropski mladinski prvakinji v spustu na divjih vodah

admin | Čet, 02.08.2018

V Skopju se je danes začelo evropsko prvenstvo v spustu na divjih vodah za mladince in mlajše člane. Uvodni dan prvenstva so bile na sporedu posamične tekme v klasičnem spustu, kjer sta zablesteli mladinki Eva Alina Hočevar in Lea Novak. V ženskem kanuističnem dvojcu sta namreč priveslali do naslova evropskih prvakinj!

Zahvala trenerjem ob uspešno izvedenih kajakaških taborih

admin | Sre, 01.08.2018

Dragi trenerji in pomočniki,

za nami sta, predvsem po vaši zaslugi, najuspešnejša tabora do sedaj. Hvala za vaš trud in potrpljenje, za pozitivno energijo, za znanje in izkušnje, ki ste jih delili med otroke …

Še en mesec do svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Ljubljani

admin | Tor, 31.07.2018

Počasi že odštevamo dneve do letošnje izvedbe tekme svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v Ljubljani. Kvalifikacije bodo na sporedu točno čez en mesec, 31. avgusta 2018. 1. in 2. septembra pa bodo sledile še polfinalne in finalne preizkušnje. Vljudno vabljeni, da se nam pridružite ob savskih brzicah.

Pred spustaši evropsko prvenstvo za mladince in mlajše člane v Skopju

Makedonija bo med sredo in nedeljo gostila prvenstvo stare celine v spustu na divjih vodah za mladince in mlajše člane. Na reki Treski se bo za čim višja mesta potegovalo petnajst slovenskih reprezentantov, med katerimi bo tudi članski svetovni prvak v sprintu na divjih vodah iz sezone 2017 Anže Urankar. V mladinski konkurenci bosta tekmovali dobitnici kolajn z nedavnega svetovnega prvenstva za mladince in mlajše člane v slalomu na divjih vodah Eva Alina Hočevar in Lea Novak.

Mia Medved za konec SP v Plovdivu 12., Rok Šmit 17. na 500m

admin | Ned, 29.07.2018

S polfinalnimi in finalnimi preizkušnjami na 500-metrski razdalji se je v bolgarskem Plovdivu zaključilo svetovno prvenstvo v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane. Zadnji dan prvenstva sta v finalih B na 500 metrov veslala Mia Medved, ki je bila 12., in Rok Šmit, ki je zasedel 17. mesto.

Jure Lenarčič 12. na pokalu Donave v Bratislavi

Slalomisti na divjih vodah so ta konec tedna tekmovali na Slovaškem, natančneje v Bratislavi, kjer je potekala prva izmed dveh tekem za pokal Donave. Preizkušnje se je udeležilo tudi nekaj slovenskih tekmovalcev. V nedeljo, ko so bile na sporedu polfinalne in finalne vožnje, se je najvišje uvrstil kanuist Jure Lenarčič, ki je zasedel 12. mesto.

Mia Medved in Rok Šmit veslala v finalu B na 200 metrov

admin | Sob, 28.07.2018

Predzadnji dan svetovnega prvenstva v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane v Plovdivu je kajakaš Rok Šmit priveslal do 16. mesta na 200 metrov, Mia Medved je bila 18., Miha Fartek pa 22. na isti razdalji. Iz popoldanskih kvalifikacij na 500 metrov sta se v nedeljski polfinale uvrstila Mia Medved in Rok Šmit.

«    1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85  92   »