26 27 28 29 30 31
Novice

Peter Kauzer srebrn na svetovnem pokalu v Krakovu

admin | Ned, 01.07.2018

S finali kajakašev in kanuistk se je v Krakovu zaključila druga tekma svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah v letošnji sezoni. Za nov uspeh je poskrbel kajakaš Peter Kauzer, ki je tokrat preizkušnjo končal na drugem mestu.

Miha Fartek šesti na mladinskem evropskem prvenstvu v Italiji, Rok Šmit osmi med mlajšimi člani

V italijanskem Auronzu se je danes zaključilo evropsko prvenstvo v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane. Zadnji dan je za odlično šesto mesto med mladinci na 200 metrov poskrbel kajakaš Miha Fartek. Rok Šmit je bil osmi med mlajšimi člani na 500 metrov.

Benjamin Savšek peti na tekmi svetovnega pokala v Krakovu

admin | Sob, 30.06.2018

Slalomisti na divjih vodah so danes nastopali v polfinalih in finalih kanuistov in kajakašic na drugi tekmi svetovnega pokala v poljskem Krakovu. Tokrat se je v finale uspel uvrstiti le kanuist Benjamin Savšek, ki je na koncu zasedel peto mesto. Tik za finalisti, na enajstem mestu, je bil Luka Božič, Eva Terčelj pa je bila 13.

Apollonio 13., Markelj 16. na 1000-metrski razdalji EP v Italiji

Tretji tekmovalni dan evropskega prvenstva v sprintu na mirnih vodah za mladince in mlajše člane v Auronzu smo videli prve finalne nastope. V finalih B na 1000 metrov sta veslala mladinec Jan Markelj in mlajši član Alan Apollonio, ki sta se uvrstila na 16. oziroma na 13. mesto. Popoldne so bile na sporedu še polfinalne preizkušnje na 200 metrov, kjer se je v finale A uvrstil mladinec Miha Fartek.

Rok Šmit na EP v Italiji priveslal do finala A na 500m

admin | Pet, 29.06.2018

Za sprinterji na mirnih vodah je drugi dan evropskega prvenstva za mladince in mlajše člane. V dopoldanskih polfinalnih vožnjah na 500 in 1000 metrov je bila uspešna večina slovenskih kajakašev, saj se je Rok Šmit uvrstil v finale A na 500 metrov, Mia Medved v finale B na 500 metrov, Alan Apollonio v finale B na 1000 metrov, Jan Markelj pa v finali B na 500 in 1000 metrov. Za eno mesto se je finale B izmuznilo mladinki Taji Smukavec, ki je veslala na 500 metrov.

Slalomisti opravili s kvalifikacijami druge tekme svetovnega pokala

Slalomisti na divjih vodah so danes tekmovali v kvalifikacijah druge tekme svetovnega pokala v slalomu na divjih vodah. Pretekli konec tedna so se mudili v slovaškem Liptovskem Mikulašu, tokrat pa se nahajajo na drugi strani meje, v poljskem Krakovu. Iz kvalifikacij v polfinale je napredovalo devet slovenskih čolnov.

Sprinterji opravili s prvim dnem evropskega prvenstva za mladince in mlajše člane v Italiji

admin | Čet, 28.06.2018

Sprinterji na mirnih vodah se ta konec tedna mudijo na evropskem prvenstvu za mladince in mlajše člane v Auronzu. Na jezeru Santa Caterina so danes potekale kvalifikacije na 1000- in 500-metrskih razdaljah, kjer si je večina slovenskih reprezentantov zagotovila napredovanje v polfinale.

«    1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85  92   »