26 27 28 29 30 31
Novice

Mladi sprinterji začenjajo z nastopi na EP v Auronzu

admin | Sre, 27.06.2018

Sprinterji na mirnih vodah začenjajo z nastopi na evropskem prvenstvu za mladince in mlajše člane v Auronzu.

Sobotne in nedeljske finalne preizkušnje si bo mogoče ogledati na TV Rai Sport oziroma na spletni strani Rai Sport: http://www.raisport.rai.it/dl/raiSport/dirette/ContentItem-49340f1d-5246-4cf7-931f-75d65af039e7.html

Slalomisti na svetovnem pokalu v Krakovu, mladi sprinterji na EP v Auronzu

admin | Tor, 26.06.2018

Pred nami je še en kajakaško obarvan konec tedna. Sprinterje na mirnih vodah med četrtkom in nedeljo čakajo nastopi na evropskem prvenstvu za mladince in mlajše člane v italijanskem Auronzu, slalomiste na divjih vodah pa druga tekma svetovnega pokala, ki bo potekala v Krakovu.

Anja Osterman - Sredozemske igre 2018 - K1Ž 500m 3. mesto

admin | Ned, 24.06.2018

V Liptovskem Mikulašu tokrat brez finalista

Slalomisti na divjih vodah so s polfinali in finali kajakašev in kanuistk zaključili s prvo tekmo svetovnega pokala, ki jo je gostil slovaški Liptovsky Mikulaš. Zadnji tekmovalni dan slovenski ekipi ni šlo po načrtih, saj je najboljši slovenski rezultat s 23. mestom postavil kajakaš Vid Kuder Marušič. Peter Kauzer je po veliki napaki zasedel 35. mesto.

Anja Osterman bronasta na sredozemskih igrah v Španiji

V španskem Castelldefelsu so sprinterji na mirnih vodah zaključili z nastopi na sredozemskih igrah. Z bronasto kolajno v ženskem kajaku na 500 metrov se je izkazala Anja Osterman, ki je veslala tudi na 200 metrov in bila peta. Peto mesto je med kajakaši na 200 metrov zasedel tudi Rok Šmit, Simon Blaževič je bil sedmi na 500 metrov, Šmit in Blaževič pa sta bila sedma tudi v kajakaškem dvojcu na 500 metrov.

Luka Božič na Slovaškem tik pod zmagovalnim odrom

admin | Sob, 23.06.2018

Slalomisti na divjih vodah ta konec tedna tekmujejo na uvodni tekmi svetovnega pokala v letošnjem letu. Prvi dan finalnih odločitev je za najboljši slovenski dosežek poskrbel kanuist Luka Božič, ki je zasedel četrto mesto. V finalu je veslala tudi kajakašica Eva Terčelj in bila sedma.

V finalu sredozemskih iger vsi slovenski čolni

Sprinterji na mirnih vodah so s kvalifikacijskimi in polfinalnimi tekmami začeli z nastopi na letošnjih sredozemskih igrah, ki jih gosti Španija. Medtem ko večina športnih dogodkov poteka v Tarragoni, se sprinterji za medalje merijo v Castelldefelsu poleg Barcelone. Uvodni dan so bili uspešni vsi slovenski čolni, saj so se vsi uvrstili v nedeljski finale.

«    1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71  78  85  92   »