Nastop Petra Kauzerja na prvenstvu Oceanije

admin | Tor, 26.02.2019

Kauzer in Kozorogova šesta v Penrithu

admin | Ned, 24.02.2019

S polfinalnimi in finalnimi nastopi kanuistk in kajakašev se je v avstralskem Penrithu zaključilo odprto prvenstvo Oceanije. Zadnji tekmovalni dan smo imeli v finalih dva predstavnika. Kanuistka Alja Kozorog in kajakaš Peter Kauzer sta na koncu osvojila šesti mesti.

Debeljak znova zmagal v Avstraliji, Kragljeva tretja

admin | Sob, 23.02.2019

V Avstraliji ta konec tedna poteka še drugo tekmovanje divjevodaškega festivala na olimpijski progi v Penrithu. Tako kot pretekli konec tedna slovenske barve zastopajo slalomisti in sprinter na divjih vodah. V sprintu je še drugi vikend zapored zmagal Vid Debeljak, v slalomskem delu tekmovanja pa se je na zmagovalne stopničke uvrstila Urša Kragelj.

Vsi Slovenci uspešno preko kvalifikacij tekme v Penrithu

admin | Pet, 22.02.2019

Sedmerica slovenskih slalomistov na divjih vodah je uspešno preskočila prvo oviro odprtega prvenstva Oceanije, ki ta konec tedna poteka v Avstraliji. Kajakašica Urša Kragelj in kajakaš Peter Kauzer sta kvalifikacije končala na osmem mestu.

Peter Kauzer deseti, Niko Testen enajsti v Penrithu

admin | Ned, 17.02.2019

S polfinalnimi in finalnimi nastopi kajakašev in kanuistk se je v Avstraliji zaključil prvi tekmovalni vikend na olimpijski progi v Penrithu. Tokrat smo imeli v finalu enega predstavnika. Peter Kauzer je bil deseti. V polfinalu je veslal tudi Niko Testen in za las ostal brez finala.

Spustaš Vid Debeljak zmagal v Avstraliji, slalomistka Urša Kragelj osma

admin | Sob, 16.02.2019

Na olimpijski progi v Penrithu so bile danes na sporedu prve finalne preizkušnje divjevodaškega festivala. Na tekmi v sprintu  na divjih vodah je v konkurenci kajakašev slavil slovenski reprezentant Vid Debeljak, v slalomskem delu tekme pa je v finalu veslala kajakašica Urša Kragelj in bila osma.

Do polfinala tekme v Penrithu pet Slovencev

admin | Pet, 15.02.2019

S kvalifikacijami odprtega prvenstva Avstralije se je na olimpijski progi v Penrithu pričel divjevodaški festival, ki bo v soboto prinesel še preizkušnje v sprintu na divjih vodah in v kajakaškem prostem slogu. V petek so bile na vrsti kvalifikacije slalomistov v vseh kategorijah, od sedmih slovenskih čolnov na startu pa si je polfinale zagotovila peterica.

«    1  8  15  22  29  36  43  50  57  64  71   »