Dec 2019
NPTSČPS
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Uspehi

admin | Sre, 21.11.2012

Največje uspehe tekmovalcev Kajakaške zveze Slovenije lahko najdete v priponki (v PDF obliki) oziroma na posebni strani, kjer so zbrani rezultati s slalomskih, spustaških in sprinterskih tekmovanj.

 

DOBITNIKI KOLAJN NA SVETOVNIH IN EVROPSKIH PRVENSTVIH 1953-2018

 

USPEHI V SEZONI 2019

IME

UVRSTITEV

TEKMOVANJE

DISCIPLINA

Ajda Novak

3. mesto

WC ekstremni slalom

K1Ž

Ana Šteblaj

3. mesto

MSP spust sprint

3xK1Ž

 

Anja Osterman

1. mesto

 

2. mesto

3. mesto

1. mesto

1. mesto

2. mesto

3. mesto

Svetovna jakostna lestvica

SP sprint

SP sprint

WC sprint

WC sprint

WC sprint

WC sprint

K2Ž 200m / K2Ž 500m

K2Ž 200m

K2Ž 500m

K2Ž 200m

K2Ž 200m

K2Ž 500m

K2Ž 500m

Anže Berčič

1. mesto

2. mesto

EP slalom

WC slalom

3xC1M

C1M

 

Anže Urankar

1. mesto

1. mesto

1. mesto

2. mesto

2. mesto

2. mesto

3. mesto

SP spust sprint

SP U23 spust sprint

SP U23 spust sprint

EP spust klasika

EP spust sprint

EP spust klasika

SP U23 spust sprint

3xK1M

K1M

3xK1M

K1M

K1M

3xK1M

3xC2M

Benjamin Savšek

1. mesto

1. mesto

EP slalom

EP slalom

C1M

3xC1M

Blaž Cof

3. mesto

EP spust klasika

C1M

Erazem Šavli

3. mesto

MSP spust sprint

3xK1M

Eva Alina Hočevar

2. mesto

3. mesto

MSP slalom

MSP spust sprint

K1Ž

3xK1Ž

 

Eva Terčelj

1. mesto

2. mesto

 

2. mesto

3. mesto

SP slalom

WC slalom – skupna razvrstitev

WC slalom

WC slalom

K1Ž

K1Ž

 

K1Ž

K1Ž

Jure Lenarčič

1. mesto

EPP – skupna razvrstitev

C1M

Klemen Vidmar

3. mesto

EP U23 slalom

3xC1M

 

Luka Božič

3. mesto

1. mesto

2. mesto

 

2. mesto

3. mesto

3. mesto

SP slalom

EP slalom

WC slalom – skupna razvrstitev

WC slalom

WC slalom

WC slalom

C1M

3xC1M

C1M

 

C1M

C1M

C1M

 

Maj Oštrbenk

3. mesto

3. mesto

2. mesto

3. mesto

MSP spust klasika

MSP spust sprint

MSP spust sprint

SP U23 spust sprint

3xC1M

C2M

3xC1M

3xC2M

 

Martin Gale

3. mesto

2. mesto

3. mesto

MSP spust klasika

MSP spust sprint

SP U23 spust sprint

3xC1M

3xC1M

3xC2M

Martin Srabotnik

2. mesto

EP slalom

3xK1M

 

Nejc Gradišek

3. mesto

2. mesto

3. mesto

MSP spust klasika

MSP spust sprint

SP U23 spust sprint

3xC1M

3xC1M

3xC2M

Nejc Polenčič

1. mesto

MSP slalom

C1M

 

Nejc Žnidarčič

1. mesto

1. mesto

1. mesto

1. mesto

SP spust sprint

SP spust sprint

EP spust sprint

WC spust sprint

K1M

3xK1M

K1M

K1M

Niko Testen

2. mesto

2. mesto

EP slalom

SP U23 slalom

3xK1M

3xK1M

 

Peter Kauzer

2. mesto

2. mesto

 

2. mesto

EP slalom

WC slalom – skupna razvrstitev

WC slalom

3xK1M

K1M

 

K1M

 

Simon Oven

1. mesto

1. mesto

2. mesto

SP spust sprint

EP spust klasika

EP spust klasika

3xK1M

K1M

3xK1M

Špela Ponomarenko Janić

1. mesto

 

2. mesto

3. mesto

1. mesto

1. mesto

2. mesto

3. mesto

Svetovna jakostna lestvica

SP sprint

SP sprint

WC sprint

WC sprint

WC sprint

WC sprint

K2Ž 200m / K2Ž 500m

K2Ž 200m

K2Ž 500m

K2Ž 200m

K2Ž 200m

K2Ž 500m

K2Ž 500m

Tim Novak

3. mesto

1. mesto

2. mesto

3. mesto

SP U23 spust sprint

SP U23 spust sprint

EP spust klasika

SP U23 spust sprint

K1M

3xK1M

3xK1M

3xC2M

 

Tine Kancler

3. mesto

3. mesto

EP U23 slalom

SP U23 ekstremni slalom

3xC1M

K1M

Ulan Valant

3. mesto

MSP spust sprint

3xK1M

Urban Novak

3. mesto

MSP spust sprint

3xK1M

Urh Turnšek

3. mesto

EP U23 slalom

3xC1M

Vid Kuder Marušič

2. mesto

SP U23 slalom

3xK1M

Vid Oštrbenk

3. mesto

1. mesto

3. mesto

1. mesto

3. mesto

MSP slalom

MSP spust sprint

MSP spust sprint

SP U23 spust sprint

SP U23 spust sprint

K1M

K1M

C2M

3xK1M

3xC2M

Žan Jakše

2. mesto

SP U23 slalom

3xK1M

Živa Jančar

3. mesto

MSP spust sprint

3xK1Ž

 

LEGENDA

EP/SP – Evropsko/svetovno prvenstvo

EP/SP U23 – Evropsko/svetovno prvenstvo za mlajše člane

MEP/MSP – Evropsko/svetovno mladinsko prvenstvo

WC – Svetovni pokal

EPP – Evropski pokal



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven


































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam