Dec 2018
NPTSČPS
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31

Uspehi

admin | Sre, 21.11.2012

Največje uspehe tekmovalcev Kajakaške zveze Slovenije lahko najdete v priponki (v PDF obliki) oziroma na posebni strani, kjer so zbrani rezultati s slalomskih, spustaških in sprinterskih tekmovanj.

 

DOBITNIKI KOLAJN NA SVETOVNIH IN EVROPSKIH PRVENSTVIH 1953-2016

 

Uspehi v sezoni 2018

 

IME

UVRSTITEV

TEKMOVANJE

DISCIPLINA

Anja Osterman

3. mesto

MI sprint MV

K1Ž 500m

Anže Berčič

2. mesto

SP slalom

3xC1M

Anže Urankar

3. mesto

1. mesto

2. mesto

1. mesto

1. mesto

1. mesto

SP spust sprint

SP spust sprint

WC spust – skupna razvrstitev

EP U23 spust sprint

EP U23 spust sprint

WC spust

K1M

3xK1M

K1M

K1M

3xK1M

K1M

Benjamin Savšek

2. mesto

SP slalom

3xC1M

Blaž Cof

1. mesto

2. mesto

1. mesto

3. mesto

3. mesto

SP spust sprint

WC spust – skupna razvrstitev

WC spust sprint

WC spust sprint

WC spust klasika

C1M

C1M

C1M

C1M

C1M

Eva Alina Hočevar

1. mesto

2. mesto

2. mesto

2. mesto

1. mesto

2. mesto

3. mesto

MSP slalom

MEP slalom

MSP slalom

SP U23 slalom

MEP spust klasika

MEP spust klasika

MEP spust sprint

K1Ž

K1Ž

3xK1Ž

3xC1Ž

C2Ž

3xK1Ž

C2Ž

Eva Terčelj

3. mesto

WC slalom

K1Ž

Helena Domajnko

2. mesto

MEP spust klasika

3xK1Ž

Jaka Bernat

3. mesto

MSP slalom

3xC1M

Lan Tominc

1. mesto

MOI slalom na MV z ovirami

K1M

Lea Novak

2. mesto

2. mesto

1. mesto

2. mesto

3. mesto

MSP slalom

SP U23 slalom

MEP spust klasika

MEP spust klasika

MEP spust sprint

3xK1Ž

3xC1Ž

C2Ž

3xK1Ž

C2Ž

Luka Božič

2. mesto

2. mesto

1. mesto

3. mesto

 

SP slalom

WC slalom – skupna razvrstitev

WC slalom

WC slalom

 

3xC1M

C1M

C1M

C1M

 Martin Srabotnik

1. mesto

3. mesto

EP U23 slalom

EP slalom

3xK1M

3xK1M

 Nejc Polenčič

3. mesto

MSP slalom

3xC1M

Nejc Žnidarčič

1. mesto

1. mesto

2. mesto

SP spust sprint

SP spust sprint

WC spust sprint

K1M

3xK1M

K1M

Niko Testen

1. mesto

3. mesto

EP U23 slalom

EP slalom

3xK1M

3xK1M

Nina Bizjak

2. mesto

SP U23 slalom

3xC1Ž

Peter Kauzer

1. mesto

3. mesto

1. mesto

2. mesto

EP slalom

EP slalom

WC slalom

WC slalom

K1M

3xK1M

K1M

K1M

 Sara Belingar

2. mesto

MSP slalom

3xK1Ž

Simon Oven

 

1. mesto

1. mesto

1. mesto

2. mesto

SP spust klasika

WC spust – skupna razvrstitev

WC spust klasika

WC spust klasika

K1M

K1M

K1M

K1M

Tim Novak

1. mesto

EP U23 spust sprint

3xK1M

Urh Turnšek

3. mesto

MSP slalom

3xC1M

 

Vid Debeljak

2. mesto

1. mesto

3. mesto

1. mesto

2. mesto

SP spust sprint

SP spust sprint

WC spust – skupna razvrstitev

WC spust sprint

WC spust sprint

K1M

3xK1M

K1M

K1M

K1M

 Vid Kuder Marušič

1. mesto

EP U23 slalom

3xK1M

Vid Oštrbenk

2. mesto

1. mesto

MEP spust sprint

EP U23 spust sprint

K1M

3xK1M

 Žan Jakše

1. mesto

WC slalom

K1M

 

LEGENDA

EP/SP – Evropsko/svetovno prvenstvo

EP/SP U23 – Evropsko/svetovno prvenstvo za mlajše člane

MEP/MSP – Evropsko/svetovno mladinsko prvenstvo

WC – Svetovni pokal

MOI – Mladinske olimpijske igre

MI – Mediteranske igre



Športnica leta
Urša Kragelj
Športnik leta
Simon Oven
































 
Oblikovanje O3 | Programiranje mimateam